Naga Markets

Bitcoin (BTC) już wkrótce spadnie do zaledwie 111 tys. zł? Analiza Sebastiana SeligiOstatnie dni to czas przecen zarówno na światowych rynkach akcji, jak i bitcoinie (BTC). Jak wskazuje analityk Zonda Sebastian Seligia, na antenie Coin Group, dotychczasowa przecena sięgnęła blisko 18%, natomiast obecne ruchy sprawiają, że już wkrótce zapoczątkowana może zostać korekta, która dynamicznie zniesie wycenę aż do 111 tys. zł.Bitcoin spadnie do 111 tys. zł?

– Patrząc na to, co dzieje się w ostatnim czasie na bitcoinie możemy śmiało powiedzieć, że oznaczenie nasze fal korekcyjnych, czyli fali a,b i c było prawidłowe. Najprawdopodobniej wobec tego fala 4 zakończyła się tutaj na poziomie 225 500 zł (26 listopada). Tutaj mamy oczywiście nowy poziom zrobiony, ja go zaznaczyłem horyzontalną linią jako poziom wsparcia technicznego.  – wskazuje analityk Zonda Sebastian Seliga.

– Mamy odbicie oczywiście wzrostowe, no i teraz można by jeszcze jedną rzecz tutaj zaznaczyć, jak na razie to odbicie jest jakie jest. Niespecjalnie jest ono super dynamiczne, możemy zobaczyć, że tutaj parę razy były próby przedostania się powyżej linii od szczytu fali b. – dodaje także.

Bitcoin (BTC) już wkrótce spadnie do zaledwie 111 tys. zł? Analiza Sebastiana Seligi
Wykres omawiany w trakcie materiału analityka Sebastiana Seliga. Źródło: Comparic24.TV

Jak słyszymy na antenie Coin Group, jeżeli nie będzie naruszenia linii trendu spadkowego w najbliższym czasie, to może się okazać, że nasz licznik korekcyjny a,b,c fali 4 będzie niepełny i albo korekta ewoluuje w kierunku bardziej złożonym (i w czasie i w cenie), albo zostanie unieważniona. Natomiast jeżeli nie będzie naruszenia tej linii, nie będzie naruszenia również poziomu oporu technicznego 253 577 zł, bądź też nawet 259 597 zł, no to w tym momencie wiemy już, że najprawdopodobniej szanse na wykonanie fali 5, bo właśnie na tę falę 5 czekamy, na tę falę wzrostową, szanse są już coraz mniejsze.

– Wraz z naruszeniem po raz kolejny dołka z poziomu fali C, czyli 225 500 zł może się okazać, że w grę wejdzie licznik alternatywny, który wyraźnie zaznacza, że szczyt fali 5 już był, był on ustanowiony w momencie, kiedy została ustanowiona fala B, czyli na poziomie 274 999 zł. Praktycznie 275 000 zł. Tak więc w tym momencie, jeżeli ten licznik alternatywny będzie w grze, to mamy rozpoczynającą się dosyć dynamiczną i intensywną korektę spadkową całego tego ruchu wzrostowego, od tej zielonej linii wsparcia na 111 267 zł. podkreśla analityk Zonda Sebastian Seliga.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kghm giełda | pkn orlen akcje | usd | kurs lewa do złotówki | kur dolara | średni kurs jena nbp | kurs akcji datawalk |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


2 KOMENTARZE

  1. Ja się przedrze przez 115 to na 111 nie wyhamuje. Może utknie na 85 ale potem ustanowi jak @omicron8 pisze dołek na 65. Względnie szybko to zrobi. Panika będzie że hej! Twardziele wskoczą do hamującego pociągu po 70 a potem rządy na spółę z WHO znowu coś wymyślą że ludzie zapomną i znowu będą uciekać z kasą w BTC.
    Takie mam przemyślenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here