Naga MarketsBitcoin BTC jeszcze w tym roku wzrośnie do 85 000 USD?Bitcoin znowu wzbił się ponad poziom 40 000 USD wskazując na odbicie. Notowania BTC/USD nadal jednak pozostają pod kluczową średnią kroczącą, a to nie jest byczy znak. Jeden z modeli pokazuje, że najstarsza kryptowaluta ma szansę na ruch w kierunku poziomu 85 000 USD i to jeszcze w tym roku.

Bitcoin na razie na niskich poziomach 

Bitcoin spędził prawie miesiąc poniżej 200-dniowej średniej kroczącej (DMA). To niepokojące, ostrzega Decentrader, a czynniki zewnętrzne, takie jak nastroje geopolityczne, nadal ciążą na nastrojach.— Bitcoin utrzymywał rynek na nogach, gdyż nadal waha się od tygodniowego wsparcia na poziomie 32 000 USD do krótkoterminowego oporu w postaci 200 DMA, który obecnie wypada w okolicach 42 000 USD – podsumowano aktualizację.

bitcoin usd btc 14 czerwca

— Niepewność po niedawnym krachu i obawy związane z oświadczeniem prezydenta Bidena na szczycie G7 w nadchodzący weekend odnośnie tego, w jaki sposób Stany Zjednoczone poradzą sobie z kryptowalutą w związku z ostatnimi atakami ransomware, utrzymują na razie cenę na niskim poziomie – wskazuje Decentrader.

BTC niebawem znów zacznie rosnąć?

Wśród nadziei, że BTC/USD nadal osiągnie poziom 100 000 USD w tym roku, Decentrader przewiduje, że może to być kwestią miesięcy, zanim bitcoin powróci na właściwe tory.

— Chociaż tym razem możemy nie doświadczyć tak mocnego i szybkiego rajdu, fundamentalnie nic się nie zmieniło w sposobie działania bitcoina. Nic się nie popsuło, po prostu doświadczamy wielu złych relacji w mediach po silnym rajdzie na początku roku – wyjaśnia Decentrader.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

bitcoin decentrader 14 czerwca

— Możliwe zatem, że zobaczymy, jak w nadchodzących miesiącach cena powróci do linii modelu stock-to-flow (S2F). Oznaczałoby to niewidziane dotąd poziomy cenowe BTC przed końcem tego roku, ponieważ linia S2F wypada obecnie na poziomie 85 000 USD – wskazuje firma.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here