Naga MarketsBitcoin (BTC) jest oficjalnie najlepiej radzącym sobie aktywem 2021 rokuPoczątek października przyniósł 15% wzrostu w ciągu pięciu dni i potwierdził, że bitcoin (BTC) zdecydowanie przewyższa inne główne światowe aktywa pod względem stopu zwrotu i obecnie jest najlepiej radzącym sobie instrumentem finansowym, który od stycznia rośnie o 49%.

Bitcoin dał zarobić 49% od początku roku, o wiele więcej niż towary i akcje

Pomimo ogromnej zmienności obserwowanej przez cały rok i cofnięciem o 60% od majowych szczytów, bitcoin nadal pozostaje na szczycie aktywów jeżeli chodzi o najwyższe stopy zwrotu.Największa kryptowaluta jest zatem co najmniej 13% przed towarami w tym roku, jak pokazują aktualne dane i 17% przed amerykańskimi spółkami o niskiej kapitalizacji.

W porównaniu z wynikami niektórych innych inwestycji, obraz jest jeszcze bardziej różowy: Europejskie akcje rosną zaledwie o 10% od początku roku.

Po silnym III kw. bitcoin jest obecnie na plusie o 49,1% od początku roku. Jest najlepiej radzącą sobie klasą aktywów 2021 roku – komentował na Twitterze oficjalny profil Bitcoin.org

invest

Oczywiście można polemizować, że zdecydowanie większe zyski w tym samym czasie generował ether (ETH), czy też inne altcoiny. Zestawienie bierze jednak pod uwagę największe i najpopularniejsze wśród inwestorów klasy aktywów na całym świecie, a to właśnie BTC cały czas jest podstawowym symbolem branży cyfrowych aktywów.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw livechat | akcje playway | notowania dom development | kurs forinta do złotówki | giełda eurocash | playway kurs | orange akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here