Naga MarketsBitcoin BTC powyżej 50 000 USD. To dopiero początek fazy ogromnego cyklu byka, uważa PlanB oraz Willy WooZnani analitycy kryptowalut PlanB i Willy Woo twierdzą, że Bitcoin dopiero zaczyna swoją podróż do masowej adopcji. Tymczasem, notowania BTC wznoszą się na rekordowe poziomy powyżej 50 000 USD.

  • Wieloryby akumulują Bitcoina, uważa Willy Woo
  • Prawdopodobnie pozostało jeszcze pół roku obecnego cyklu byka
  • Cena Bitcoina podczas tej hossy może zmierzać do 100 000 USD

Bitcoin na początku wielkiej hossy. Gdzie jest wsparcie?

W wywiadzie dla The Investor’s Podcast Network, Willy Woo ujawnił, że ​​według jego szacunków, tzw. “wieloryby” w znacznym stopniu akumulują Bitcoina. Z kolei inwestorzy detaliczni dopiero zaczynają to robić, co wskazuje, że BTC jest wciąż na wczesnym etapie hossy .

Te artykuły również Cię zainteresują
– Oczekujemy obecnie, że w końcu pojawią się detaliści i właśnie to widzimy teraz… Widzimy ciche nagromadzenie jeszcze większej liczby wielorybów i pierwsze oznaki handlu detalicznego. A gdy pojawi się handel detaliczny, zobaczysz, że zapasy spot na giełdach wzrosną. Jesteśmy na razie w naprawdę wczesnej fazie hossy – powiedział Woo.

Analityk zauważa znaczny przyrost bitcoinowych wielorybów posiadających 1000 i więcej BTC. Wcześniej nie obserwowano aż tak gwałtownego wzrostu w tej grupie hodlerów.

– To niesamowita hossa. Traderzy techniczni patrzą na cenę, mówiąc: „To się przegrzało”. Nigdy nie widziałem takiego ruchu w mojej karierze, gdzie cena idzie po prostu pionową ścianą. Jedna fundamenty do zakupu to wspierają i nie ma teraz wiarygodnej ścieżki, do której moglibyśmy zejść. Niektórzy twierdzą, że to poziom 22 000 USD – moje modelowanie mówi natomiast, że dno niedźwiedzi wypada teraz w okolicach 30 500 USD. Jest to oparte na ilości samego kapitału, który trafia na rynek – wnioskuje Woo.

PlanB w podcaście przypomniał bycze prognozy Woo, zakładając, że w obecnym cyklu byka pozostało prawdopodobnie co najmniej pół roku.

– Całkowicie zgadzam się z Willym, że jesteśmy we wczesnej fazie hossy. Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że mamy przed sobą długą drogę. Jesteśmy w rynku byka od listopada- grudnia, więc zostało nam co najmniej pół roku – spekuluje PlanB.

PlanB powiedział, że jeśli bieżący cykl zachowa się tak jak ten z 2013 r., to w grze znajduje się cena docelowa Bitcoina na poziomie około 300 000 USD. Jeśli będzie podobny do cyklu z 2017 roku, wówczas kluczowy poziom może znajdować się przy 100 000 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin powyżej 50 000 USD

W momencie pisania tego artykułu notowania BTC/USD wyznaczyły now rekord cenowy. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, na giełdzie Bitstamp za 1 Bitcoina trzeba było zapłacić ponad 50 000 USD.

Z obecnego poziomu, Bitcoin musiałby podrożeć dwukrotnie, by osiągnąć poziom 100 000 USD, prognozowany zarówno przez analityka PlanB jak i Willy Woo.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here