Naga MarketsWeteran rynku kryptowalut i zagorzały zwolennik bitcoina, Anthony Pompliano, znany również jako Pomp, prognozuję fazę FOMO (strach przed pominięciem) na BTC, na którą, jak twierdzi, inwestorzy z Wall Street nie są gotowi. W nowym odcinku The Best Business Show Pomp powiedział, że spodziewa się, iż duże FOMO pojawi się na rynku bitcoina, co sprawi, że wszyscy, nawet ludzie z tradycyjnych rynków, zaczną mówić o BTC. Kurs BTC/USD silnie spada w czwartek w okolice 47 000 USD.

Bitcoin: Nadciąga faza FOMO. Wszyscy będą mówić o BTC

Będzie okres dwóch lub trzech tygodni, w którym dosłownie będziesz próbował zasnąć w nocy i nie będziesz w stanie, ponieważ nie przestaniesz myśleć o tym, co się dzieje. Po prostu każda osoba w twoim życiu będzie o tym mówić. Kierowca Ubera, twój fryzjer, twoi przyjaciele, twoja mama, wszyscy będą mówić o bitcoinie, a kiedy to poczujesz, wtedy zrozumiesz, że zaczynamy wchodzić w fazę FOMO – powiedział Pompliano.Pomp dodał, że inwestorzy z Wall Street i tradycyjnych finansów nie będą przygotowani na zrozumienie lub skorzystanie z takiego wydarzenia na bitcoinie. Według byka BTC, flagowa kryptowaluta może doświadczyć fazy FOMO, która wykroczy poza wszelkie oczekiwania Wall Street.

Jeśli cofniemy się i spojrzymy na fazę FOMO z 2017 roku i inne hossy, to ta obecna przewyższy oczekiwania prawie wszystkich. To, o czym teraz mówimy, znajduje się w samym sercu hossy, mieliśmy 50-procentowy spadek. Zmienność tej wirtualnej waluty jest niepodobna do innych aktywów – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) spada w okolice 47 000 USD

Notowania BTC/USD spadają w czwartek ponad 4%, co pozwoliło naruszyć lokalny poziom wsparcia 47 555 USD. Jednak mimo spadków w tym tygodniu warto pamiętać, że w poniedziałek kurs odnotował kolejny lokalny szczyt na poziomie 50 562 USD. To sprawia, że obecne spadki są interpretowane jako korekta w silnym trendzie wzrostowym. Dopóki kurs utrzymuje się powyżej głównego wsparcia cenowego 42 000 USD przewaga kupujących powinna dominować.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here