Naga MarketsBitcoin BTC i ethereum ETH bardzo mocno wzrosną, przewiduje Raoul PalRaoul Pal, CEO Real Vision w wywiadzie z Anothonym Pompliano ujawnił swoje prognozy dla bitcoina (BTC) i ethereum (ETH) na koniec cyklu byka. Jego zdaniem kryptowaluty na wielokrotnie wyższych poziomach od tych obserwowanych obecnie.

CEO Real Vision spodziewa się znacznego wzrostu bitcoina i ethereum

Pal zasugerował, że nowe fale wielkiego kapitału wkrótce przeniosą się do przestrzeni kryptowalut, gdy tylko te rynki dojrzeją.— Kto zatem jest kolejnym dużym kupującym bitcoina? Jest dla mnie całkiem jasne, kim oni są. To instytucje i myślę, że zobaczymy przyspieszenie, szczególnie jeśli cena wybije w górę, ponieważ wszyscy są jak owce, zawsze chcą się nawzajem naśladować – stwierdził CEO Real Vision.

Były dyrektor Goldman Sachs dodał, że dostępność ETF na bitcoina sprawi, iż rynek kryptowalut będzie bardziej dostępny zwykłych inwestorów, co skieruje do przestrzeni kryptowalut „ogromną” ilość kapitału. Przewiduje również, że więcej państwowych funduszy majątkowych przeznaczy kapitał na BTC.

Jak natomiast będą kształtować się ceny bitcoina i ethereum na koniec obecnego roku, a także na koniec całego cyklu byka?
— Myślę, że bitcoin gdzieś na północ przy 200 000 USD, a ETH bliżej 15 000 USD. Myślę jednak, że zakończymy cykl z BTC blisko 400 000 USD, a ETH w okolicach 40 000 USD – przewiduje Pal.

Raoul Pal powiedział również, że wraz ze wzrostem popularności kryptowalut, rynki staną się mniej zmienne i mniej podatne na oczywiste i wyraźne rynki byka i niedźwiedzia.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

BTC/USD ze skutecznym testem nowego wsparcia

Podczas poniedziałkowej sesji minima na BTC/USD powróciły do obszaru wsparcia w obrębie 60 000 USD. Bykom udało się utrzymać ten obszar i na koniec dnia bitcoin zyskał 0,81 proc.

BTCUSD_2021-10-19_10-46-28

Jak widać na powyższym wykresie, świece z ostatnich dwóch dni to bycze pin bary sugerujące potencjał do dalszych wzrostów. Najbliższy cel stanowią historyczne maksima przy 64 895 USD. 

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here