Naga MarketsCzłonek brytyjskiej rodziny królewskiej, książę Karol odwiedził w tym tygodniu Berlin. W trakcie spotkania z mieszkańcami pod Bramą Brandenburską został zapytany o zdanie na temat Bitcoina i ogólnie technologii blockchain.

Mężczyzna stojący wśród widzów pod Bramą Brandenburską zapytał z tłumu księcia Karola, co myśli na temat Bitcoinów? Książę początkowo nie dosłyszał pytania, a mężczyzna zaczął powtarzać: blockchain, Bitcoin, kryptowaluty? W końcu członek rodziny królewskiej odpowiedział “Blockchain… bardzo ciekawy rozwój”.


Podczas gdy rząd Wielkiej Brytanii zajął konserwatywne stanowisko w sprawie kryptowalut, które zostało zinterpretowane jako negatywne, członkowie rodziny królewskiej do tej pory pozostawali łagodnie nastawieni do tego zjawiska.

Bitcoin umiarkowanie byczy w kwietniu

Książe Karol zauważa interesujący rozwój technologii blockchain, a sam rynek kryptowalut od kilku miesięcy pozostaje byczy. Jak wskazuje raport za kwiecień 2019 roku, indeks SFOX odczytuje obecnie rynek kryptowalut jako “umiarkowanie zwyżkowy”.

Wartość indeksu SFOX Multi-Factor Market ustalana jest na podstawie autorskich, wymiernych wskaźników i sprowadza się do analizy trzech czynników rynkowych: dynamiki cen, nastrojów na rynku i dalszego rozwoju sektora. Indeks obliczany jest przy użyciu autorskiej formuły, która łączy dane ilościowe na temat ruchu wyszukiwania, transakcji blockchain i średnich ruchomych.

Zobacz też:  Eskalacja wojny handlowej. Chiny podejmą odwet? S&P 500 i CNY traci, wzrasta VIX

Sygnał sugerowany przez indeks SFOX jest pozytywny dla całego sektora. Co więcej, dane wskazują, że trwały wzrost jest niezależny od przejściowego zainteresowania rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here