Naga MarketsBitcoin (BTC) gotowy na duże wybicie w górę, uważa Tone VaysWeteran i strateg kryptowalutowy z Wall Street, Tone Vays, uważa, że ​​Bitcoin jest prawdopodobnie bliski wybicia, ponieważ BTC emituje bycze sygnały na wielu interwałach czasowych.

  • Bitcoin w tym tygodniu rośnie w kierunku poziomu 12 tys. dolarów
  • Tegoroczny szczyt wypada przy 1247 dol.
  • Kolejna strefa oporu znajduje się w okolicach 1300 dol. za 1 BTC

Bitcoin gotowy na wybicie 12 tysięcy dolarów

Vays twierdzi, że Bitcoin jest gotowy do przełamania oporu na poziomie 12 tysięcy dolarów i wyznaczenia historycznego kamienia milowego na wykresie tygodniowym.

Zobacz też: Test strategii Puria na wybicie średnich kroczących

– Jeśli wyznaczone zostaną tygodniowe maksima blisko poziomu 12 tysięcy dolarów, jest to bardzo pozytywny znak. Oznaczałoby najwyższe zamknięcie od trzech lat… Byłby to najwyższy poziom od 8 stycznia 2018 r. – powiedział Vays.

– Oznacza to również, że w skali tygodniowej był tylko jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć tygodni, które w historii Bitcoina zamknęłyby się wyżej. To jest niesamowite. To absolutnie niewiarygodne – dodał Vays.

Bitcoin ma być także gotowy na wzrost z perspektywy wykresu dziennego.
– Właśnie spojrzałem na wykres dzienny. Ostatni raz robiłem ten film jakieś trzy lub cztery dni temu. Umieściłem ten mały kanał. To była moja linia wybicia przy 11550 dol. Wybiliśmy ją dziś rano. Mam kolejny sprzyjający sygnał. Wszystko się teraz układa: wykresy tygodniowe, dzienne… Uwielbiam to, stary. Myślę, że jesteśmy gotowi na to wybicie – opowiadał Tony Vays w wideo na kanale YouTube.

Sytuacja na wykresie dziennym BTC/USD

Na wykresie dziennym Bitcoin w relacji do dolara wybił wczoraj nowy, wyższy szczyt i kontynuuje odrabianie spadków po osunięciu od strefy oporu. Notowania BTC/USD znajdują się juz coraz bliżej poziomu 12 tysięcy dolarów.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Pokonanie oporu wspomnianego przez Vaysa otworzyłoby drogę najpierw do tegorocznego szczytu przy 1247 dol. (dane z giełdy Bitstamp), a następnie do strefy przy 1300 dol.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here