Naga MarketsBitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET). Analizuje Justin BennettJustin Bennett to analityk i trader Price Action, który z rynku Forex przerzucił się na kryptowaluty. W swojej najnowszej analizie technicznej przygląda się pięciu z nim: jak co tydzień jest to bitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET).

Bitcoin nadal w konsolidacji

Bitcoin wciąż pozostaje w trendzie bocznym pomiędzy 40 000 a 45 000 dolarów. Czas dla kupujących może się jednak kończyć.Rynek zaczyna naciskać na obszar wsparcia 39 000 – 40 000, sugerując ruch niżej w ciągu najbliższych kilku sesji. Nie ma gwarancji, że tak się stanie, ale niższe wzrosty do wsparcia są zwykle oznaką słabości.

– Zamknięcie poniżej 40 700 spowodowałoby ponowne wystawienie 39 600 i potencjalnie obszaru 36 500 na test. To jest mój następny cel, jeśli bitcoin spadnie niżej. Alternatywnie, rynek musiałby pokonać 45 000 i najlepiej zamknąć się powyżej tego poziomu, aby zmniejszyć presję spadkową – prognozuje Justin Bennett.

Bitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET). Analizuje Justin Bennett

Ethereum niemal lustrzanym odbiciem bitcoina

ETH znajduje się w podobnej sytuacji jak BTC. Tyle tylko, że linia trendu wzrostowego na poziomie 2800 ma w tym przypadku więcej sensu.

Zamknięcie poniżej tej linii otworzyłoby obszar 2609, który jest lokalizacją osobnej linii trendu z marca 2020 i kluczowego wsparcia horyzontalnego. Będzie to obszar, w którym kupujący będą musieli się zatrzymać.

– Dzienne, a zwłaszcza tygodniowe zamknięcie poniżej 2600 otworzyłoby drzwi do 2350. To właśnie tam moim zdaniem powinien wylądować ETH, jeśli BTC przetestuje 36 500.

invest

Jednakże, zamknięcie poniżej obszaru 2600 spowodowałoby również powrót ETH do poprzedniego zakresu z podłogą na poziomie 1700. Tak więc przełamanie niżej mogłoby być kłopotliwe, chyba że otrzymamy szybkie odbicie – wyjaśnia Bennett.

Bitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET). Analizuje Justin Bennett

Cardano walczy ze wsparciem w okolicach 2 dolarów

Jeśli obszar 2 dol. nie wytrzyma, prawdopodobnie następny będzie poziom 1,90. Zamknięcie poniżej otworzyłoby drogę do znacznie niższych poziomów, być może nawet do 1 dol.

– Wiem, że dla wielu brzmi to niewiarygodnie, ale ADA nie wygląda zdrowo, przynajmniej nie dla mnie. Alternatywą dla tego scenariusza byłaby seria wyższych szczytów zaczynająca się od 2.45. Po przebiciu tego obszaru, moglibyśmy zobaczyć powrót ADA w kierunku 3 dolarów – stwierdza analityk i trader kryptowalutowy.

Jednak dopóki rynek nie udowodni, że jest inaczej, trend jest spadkowy.

Bitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET). Analizuje Justin Bennett

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Polkadot z brakiem paliwa do odbicia?

DOT zamknął się we wtorek poniżej linii trendu z 7 września. Podobnie jak w przypadku ADA, rynek wzrósł w środę, ale wydaje się, że kończy mu się paliwo. Jeśli rynek zamknie się poniżej 27,50, będzie to potwierdzenie, że ten obszar jest nowym oporem.

Jeśli chodzi o wsparcie, kluczowy będzie poziom 25,50. Jeśli zostanie przetestowany w tym tygodniu, możemy zobaczyć ruch boczny, ale zamknięcie poniżej potwierdzi realizację formacji RGR.

– Jak już wspominałem ostatnio, mierzony cel tej formacji znajduje się w okolicach 12-13 dol. Pomiędzy 25,50 a 13 znajduje się wsparcie 17. Alternatywnie, zamknięcie powyżej 27,50 i ruch powrotny do 34 sugerowałby siłę DOT – komentuje Bennett.

Bitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET). Analizuje Justin Bennett

VeChain poniżej linii trendu z marca 2020 r.

VET zamknął się poniżej linii trendu z marca 2020 we wtorek, a ten obszar wydaje się utrzymywać jako nowy opór.

– Załamanie było moim zdaniem bardzo dużym wydarzeniem. Kiedykolwiek widzisz, że rynek handluje poniżej poziomu, który wspierał cały okres hossy, jest to warte uwagi. Jeśli ta sytuacja będzie kontynuowana, możemy zobaczyć jak VET osuwa się niżej w kierunku 0,057. Jest to kolejne kluczowe wsparcie na moim radarze – podsumowuje Bennett.

Chociaż możemy zobaczyć znaczące odbicie z tego miejsca, ogólna struktura rynku jest niedźwiedzia. VET musiałby zamknąć się z powrotem powyżej 0,0915, aby byki znowu przejęły inicjatywę.

Bitcoin (BTC), ethereum (ETH), cardano (ADA), polkadot (DOT) i vechain (VET). Analizuje Justin Bennett

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: najwyższy kurs franka | celon pharma kurs akcji | azoty cena akcji | kurs.dolara | pkp cargo gpw | jen kurs | gpw ccc |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here