Naga MarketsBitcoin BTC dopiero zaczyna hossę - uważa znany analityk Willy WooBitcoin (BTC) oscyluje dziś w okolicach 40 000 USD mozolnie próbując odrabiać straty po silnym spadku z ostatnich tygodni. Jednakże, szanowany analityk rynku kryptowalut Willy Woo uważa, że hossa dopiero się zaczyna.

Bitcoin dopiero zaczyna hossę, ale korekta na BTC/USD jeszcze potrwa 

W serii tweetów, Woo wspomina, że ostatni spadek notowań  BTC rozpatrywany pod kątem danych w łańcuchu blokowym przypomina wyprzedaż bitcoina z 2020 roku spowodowaną wtedy  koronawirusową paniką.

Te artykuły również Cię zainteresują
invest

Powyższy wykres wskazuje wzrost liczby użytkowników w sieci BTC. Nieposiadający dotychczas żadnych monet korzystają z okazji do zakupów. 

— Jeśli się zastanawiasz, hossa pozostaje niemal nienaruszona” – sugeruje Willy Woo.

Według Woo, to co się obecnie dzieje nie przypomina wydarzeń z 2013 roku. Strukturalnie sytuacja rozgrywa się jak biały łabędź po wybuchu pandemii Covid-19, gdzie ludzie stojący z boku skorzystali z okazji do zakupu.

— Kluczem do odczytania tego wykresu jest wiedza o tym, że liczba użytkowników BTC podwaja się każdego roku od momentu powstania kilkanaście lat temu. Oczekuje się, że szczyt w 2021 r. zakończy się na poziomach DUŻO wyższych niż szczyt z 2017 r. Zgodnie z tym trendem, po prostu dopiero się rozgrzewamy – uważa Woo.

Analityk studzi jednak entuzjazm inwestorów, którzy “chcą się szybko dorobić”, uważa bowiem, że minie trochę czasu zanim bitcoin zdoła się odkuć po tej ogromnej korekcie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jak widać na wykresie dziennym BTC/USD powyżej, notowania dotarły w tym tygodniu do psychologicznej bariery na poziomie 40 000 USD, która jak dotąd pozostaje nienaruszona. Ponadto, niewiele wyżej przebiega 200-dniowa średnia, która stanowi dynamiczny opór.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here