Naga MarketsArkadiusz Jóźwiak, analityk i menedżer działu edukacji Comparic.pl, we współpracy z portalem Krypto Raport kontynuuje serię poświęconą analizie technicznej wybranych aktywów cyfrowych. W dzisiejszym odcinku przygląda się on oczywiście Bitcoinowi i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania analizuje co tydzień. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: DASH, QTUM, OmiseGO (OMG), Lisk (LSK), WAVES, 0x (ZRX) oraz Golem (GNT).


Bitcoin coraz droższy! Nowe ATH to tylko kwestia czasu?

– Bitcoin już piątą sesję z rzędu zalicza wzrosty i w wyniku tej ostatniej aprecjacji jego cena przekroczyła dzisiaj poziom 13 tys. USD (…) Jeżeli tylko  strefa ta zostanie trwale pokonana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszych wzrostów – analizuje obecną sytuację na BTC Arkadiusz Jóźwiak.

Wskazuje on także, że potencjalnymi zasięgami dla dalszej aprecjacji mogłyby okazać się kolejno rejony 14 300 USD, 17 200 USD, bądź nawet 20 000 USD.

Ethereum o wiele spokojniejsze niż BTC

Analizując obecną sytuację na notowaniach Ethereum (ETH), Arek zauważa, że mimo pewnej korelacji pomiędzy ceną ETH a BTC, sytuacja techniczna tych dwóch kryptowalut wygląda zupełnie inaczej.

– Na BTC dynamika ruchu jest zdecydowanie większa, zasięg od grudniowych dołków do obecnych poziomów, czy do tych niedawnych szczytów, też na notowaniach BTC był zdecydowanie większy… Tu (na ETH) jednak ta dynamika jest bardzo niewielka i o ile w wyniku ostatnich spadków cena Ethereum faktycznie osunęła się w okolice poziomu 274 USD, czyli najbliższego, istotnego poziomu wsparcia, o tyle dynamika późniejszych wzrostów już nie jest tak znaczna, jak jest to zauważalne na notowaniach BTC – komentuje Arkadiusz Jóźwiak.

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, Arek przyjrzał się także notowaniom takich kryptowalut jak DASH, QTUM, OmiseGO (OMG), Lisk (LSK), WAVES, 0x (ZRX) oraz Golem (GNT).

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here