Naga MarketsArkadiusz Jóźwiak, analityk i menedżer działu edukacji Comparic.pl, we współpracy z portalem Krypto Raport kontynuuje serię poświęconą analizie technicznej wybranych aktywów cyfrowych. W dzisiejszym odcinku przygląda się on oczywiście Bitcoinowi i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania analizuje co tydzień. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: Ripple, Binance Coin, Tron, Neo, Bitcoin Gold, Lisk, Nano, DigiByte, Komodo.


Bitcoin zmierza w kierunku 13 tys. USD

– Cena Bitcoina dość dynamicznie zyskuje ostatnio na wartości. Wzrosty te przyczyniły się do pokonania kilku technicznych poziomów oporu. W dniu wczorajszym rynek pokonał barierę 11 700 USD i na ten moment cena BTC znajduje się już powyżej 12 300 USD i cały czas nie zwalnia tempa, cały czas zyskuje, cały czas Bitcoin rośnie w siłę – zauważa Arkadiusz Jóźwiak.

Wskazuje on także, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej aprecjacji:

– Jako realny zasięg [da dalszych wzrostów] należałoby tutaj wskazać strefę w rejonie 13 tys. dolarów… Jeżeli natomiast to tempo wzrostu, które obecnie obserwujemy zostanie utrzymane i poziom ten zostanie pokonany, no to wtedy ta tendencja wzrostowa mogłaby jeszcze zdecydowanie wyższych poziomów…14 300 USD bądź 17 200 USD.

Równie interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Ethereum (ETH), którego cena wybiła w końcu górą z konsolidacji. Fakt ten sprawił, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji tendencji wzrostowej. Arek Jóźwiak zwraca uwagę, że rynek ma potencjał, żeby te wzrosty były kontynuowane. Realnym zasięgiem jest strefa pomiędzy 360 – 400 USD.

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, Arek przyjrzał się także notowaniom takich kryptowalut jak Ripple, Binance Coin, Tron, Neo, Bitcoin Gold, Lisk, Nano, DigiByte, Komodo.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here