Naga MarketsBitcoin bliżej 100  niż 5 tys. USD? Tak uważa CEO Three Arrows CapitalPrzewidywania dotyczące bitcoina dyrektora generalnego firmy zarządzającej funduszami Three Arrows Capital okazują się nad wyraz bycze.

  • Su Zhu sugeruje, że BTC spadnie poniżej 9 000 USD.
  • Potem jednak BTC może wzrosnąć nawet do 100 000 USD.

Bitcoin spadnie poniżej 9 000 USD

W swoim piątkowym poście Su Zhu początkowo napisał, że spodziewał się, że bitcoin spadnie teraz poniżej 9 000 USD. Twierdzi, że korekta min. 30 proc. jest zdrowa i nie powinna nikogo niepokoić.

Te artykuły również Cię zainteresują
– 8800 USD za BTC i 320 USD za ETH to całkowicie zdrowe cele, a Twój plan inwestycyjny musi uwzględniać prawdopodobieństwa [spadków] do takich poziomów – dodał.

Dalej stwierdził, że jest “zdumiony siłą pokazaną na [poziomie] 10 000 USD i prawdopodobnie oznacza, że ​​100 000 USD [za 1 BTC] jest bardziej prawdopodobne na tym etapie niż 5 000 USD”.

DeFi

Oprócz bitcoina, Zhu uważnie monitoruje działania w przestrzeni zdecentralizowanych finansów (DeFi). Uważa, że ​​chociaż na rynku DeFi można jeszcze wiele ulepszyć, rodzący się sektor ma potencjał, by się rozwijać i konkurować z bardziej ugruntowanymi rynkami scentralizowanych finansów (CeFi).

Jeśli trend migracji użytkowników do DeFi utrzyma się, można sobie wyobrazić, że wkrótce rynki spot DeFi będą na równi lub bardziej płynne niż rynki CeFi. W takim przypadku handlowcy z depozytem zabezpieczającym mogą postrzegać transakcje depozytowe DeFi jako coraz bardziej realną alternatywę dla CeFi – tłumaczył.

Przyszłość kursu BTC

Warto zauważyć, że byczo nastawiony do BTC jest też PlanB.

– Średnia wartość to 288 000 USD. 100 000 USD też byłoby bardzo miłe. (…) nie patrzymy tylko na BTC. Patrzymy [przy analizach] na złoto, srebro, diamenty, nieruchomości i tak dalej. To wtedy 288 000 USD to jest średnia wartość [za 1 BTC] – powiedział w czasie wywiadu udzielonego znanemu podcasterowi Peterowi McCormackowi.

Dziś za 1 BTC płaci się ok. 10 100 USD, czyli podobną kwotę, co wczoraj. Z kolei 1 ETH kosztuje ok. 350 USD, co przekłada się na lekki wzrostu kursu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here