Naga MarketsNa łamach programu „Poranek z Rynkami” w Comparic24.TV Maksymilian Bączkowski poinformował, iż na notowaniach Bitcoina w dalszym ciągu brak rozstrzygnięć. Tendencja spadkowa może skłonić sprzedających do przetestowania poziomu wsparcia 8160 USD. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Zobacz również: Bitcoin spada w weekend! Kurs BTC testuje najniższe poziomy od 3 tygodni pod 8400 USD

Kurs Bitcoina: Nie warto uczestniczyć w takim ruchu

Rynek Bitcoina (BTC) pozostaje w dalszym ciągu w konsolidacji, zauważa Maksymilian Bączkowski.

Brak jakiejkolwiek wskazówki nawet na wolumenie, co do przyszłego ruchu. Powoduje to coraz zwiększą flautę. Co więcej, ruchy coraz mocniej się zawężają, chociaż w ostatnim czasie w weekend można było zauważyć podwyższoną zmienność. Wstrzymajmy się przed handlem. Mamy tendencje spadkową, więc jeśli już to powinniśmy handlować zgodnie z kierunkiem. Aktualnie nie ma żadnego sygnału wzrostowego. Takowy mógłby się pojawić przy większym wolumenie – oznajmił prowadzący.

Najbliższym poziomem wartym rozważenia jest poziom 8160 USD, który stanowi lokalny poziom wsparcia.

Rynek w tym miejscu może szukać oparcia. Technicznie w dalszym ciągu brak obrotu, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem. Nie warto uczestniczyć w takim ruchu – dodał.

Zobacz również: Cena BTC wzrośnie do 25 tys. USD! “To proste” – uważa Thomas Lee

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here