Naga MarketsPolski YouTuber kryptowalutowy, Mike Satoshi
Mike Satoshi w rozmowie z Comparic24.tv

Mike Satoshi, polski youtuber I entuzjasta rynku kryptowalut był gościem Adama Raka na antenie Comparic24.tv. Spytany o prognozy dla kursu Bitcoina na bieżący rok stwierdził, że niepewność utrzymująca się na rynku jest jeszcze zbyt duża, w związku z czym poziom 20 tysięcy dolarów nie zostanie wybity do końca roku. Wierzy jednak, że w 2020 kurs BTC osiągnie nowe historyczne maksima (z ang. w skrócie ATH) oraz, że altcoiny wysuną się na prowadzenie.


Bitcoin wybije nowe ATH i rozpocznie sezon altcoinów w 2020 roku

Mike Satoshi spytany o swoje prognozy dotyczące przyszłych cen Bitcoina zwraca uwagę na rynkową niepewność, która blokuje większe zakupy – zarówno w wykonaniu inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych. Ta z czasem powinna jednak zanikać, między innymi po wrześniowym debiucie platformy Bakkt i pozwolić kontynuować wzrosty zatrzymane w okolicach kilkunastu tysięcy dolarów. Ten rok nie będzie jednak jeszcze okazją do świętowania nowego ATH:

„Uważam, że nie osiągniemy nowego ATH w tym roku, jest jeszcze za wcześnie (…) Na rynku jest dużo niepewności, ludzie nadal nie do końca wierzą, chociaż ta niepewność na rynku będzie zawsze (…) Wierzę, że nowe ATH nadejdzie, ale uda się to dopiero w 2020 roku, powrócą wzrosty i rozpocznie się prawdziwy sezon altcoinów” – komentuje Mike Satoshi.

Czy DEX zdobędzie świat? Mike Satoshi | 11.09

Poruszając temat kryptowalut 💻💰 nie sposób nie wymienić wśród cech opisujących tę klasę aktywów decentralizacji 🌐. Jak na ironię, największe platformy służące do kupna, sprzedaży i wymiany kryptowalut są w pełni scentralizowane, co często niesie ze sobą poważne konsekwencje 🤔. O problemie centralizacji i o szansach jakie stoją za zdecentralizowanymi giełdami kryptowalut rozmawiamy z Mike Satoshi ❗️

Publiée par Comparic24.TV sur Mercredi 11 septembre 2019

Satoshi czeka na powrót większej aktywności altcoinów, które w 2018 roku mocno przygasły. Widać to między innymi po rynkowej dominacji Bitcoina, który odpowiada obecnie za 70% całkowitej rynkowej kapitalizacji (ostatni raz tak wysokie poziomy obserwowano w pierwszych latach rozwoju rynku kryptowalutowego). Dla porównania w kluczowym momencie wzrostu rynku altcoinów dominacja ta spadała poniżej 35%.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here