Naga MarketsBitcoin będzie wart 500 tys. dol., twierdzi Motley Fool i dokupuje BTC za 5 mln– Planujemy trzymać Bitcoiny przez wiele lat – stwierdza Motley Fool i dodaje 5 mln USD w kryptowalutach do swojego portfela.

  • Motley Fool dokupuje bitcoiny za 5 mln USD.
  • Firma deklaruje, że będzie trzymać środki przez wiele lat.

Motley Fool dokupuje BTC

Gigant z rynku doradztwa finansowego i inwestycyjnego, The Motley Fool, ogłosił, że zainwestuje 5 milionów dolarów w Bitcoina (BTC), spodziewając się, że kryptowaluta wzrośnie do 500 000 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Firma oświadczyła, że ​​nie będzie „kupować drogich funduszy ETF”, ale będzie „kupować bezpośrednio Bitcoiny”. Obecnie plasuje się na piątym miejscu na świecie w kategorii skali inwestowania według SimilarWeb.

The Motley Fool przedstawiło trzy główne powody zakupu: Bitcoin jest lepszym sposobem przechowywania wartości niż złoto, jest skutecznym zabezpieczeniem przed inflacją i ma potencjał, aby stać się aktywem transakcyjnym.

Firma będzie inwestować w Bitcoin za pośrednictwem swojego specjalnego portfela. BTC będzie jednym z 40 aktywów, które według przewidywań zapewnią zwrot 1000 proc. w ciągu następnych 15 lat.

BTC za 500 000 USD

– Chociaż Bitcoin może nadal być niestabilny w krótkim okresie, uważamy, że ma 10-krotny potencjał w stosunku do dzisiejszych poziomów w perspektywie długoterminowej jako część zdywersyfikowanego portfela. Planujemy utrzymać tę inwestycję Bitcoin przez wiele lat – dodała firma

Jeśli prognoza firmy się sprawdzi, w ciągu najbliższych 15 lat Bitcoin przekroczy poziom 500 000 USD. Jak twierdzą jej eksperci, kryptowaluta ma fundamenty, by osiągnąć tak imponujący wynik na wykresie.

Motley Fool inwestuje też w Appian Corporation, szwajcarskę firmę biotechnologiczną CRISPR Therapeutics, spółkę zajmująca się cyberbezpieczeństwem CrowdStrike, platformę e-commerce Etsy, platformę ds. testów genetycznych Fulgent, ubezpieczyciela Lemondate, platformę mediów społecznościowych Pinterest, platformę gier mobilnych Skillz i firmę komunikacyjna Zoom.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here