Naga MarketsZałożyciel firmy zarządzającej aktywami Skybridge Capital, Anthony Scaramucci, przewiduje, że cena bitcoina osiągnie 100 000 USD przed tego końcem roku.

  • Bitcoin będzie kosztował 100 000 USD – twierdzi założyciel firmy zarządzającej aktywami Skybridge Capital, Anthony Scaramucci.
  • Ostrzegał jednak, że sytuacja na rynku wcale nie jest stabilna.

Bitcoin po 100 000 USD

Założyciel Skybridge udzielił wywiadu CNBC. Powiedział, że spodziewa się ceny 100 000 USD za 1 BTC jeszcze przed końcem roku. Zauważył, że widzi gwałtowny popyt na bitcoiny, podczas gdy podaż kryptowaluty spada.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Myślę, że przed końcem roku zobaczymy cenę 100 000 USD… To tylko sytuacja dot. podaży i popytu – powiedział.

I faktycznie, popyt na bitcoiny szybko rośnie, szczególnie ze strony inwestorów instytucjonalnych, których nie było na rynku podczas hossy kryptowalut w 2017 roku. Jednak według firmy Glassnode zajmującej się analizą blockchainów, 78 proc. podaży bitcoina nie jest płynna.

– Obecnie 14,5 mln BTC jest klasyfikowanych jako niepłynne, pozostawiając tylko 4,2 mln BTC w ciągłym obiegu, które można kupić i sprzedać – twierdzą eksperci.

Sytuacja nie jest stabilna!

Scaramucci ostrzegł inwestorów indywidualnych.

Sytuacja jest niestabilna i znowu chcę sugeruje być ostrożnym w przypadku inwestorów indywidualnych… Bądźcie ostrożni – sugerował.

Jeśli chodzi o własną firmę zarządzającą aktywami, powiedział, że ta “w tej chwili ma ponad pół miliarda dolarów w bitcoinach.”

I oczywiście nasz fundusz bitcoinowy wystartował w grudniu. Zrobiło się całkiem dobrze – dodał.

Skybridge uruchomiło swój fundusz bitcoinowy w grudniu ubiegłego roku z 25 milionami dolarów własnego kapitału. Fundusz został otwarty dla inwestorów zewnętrznych w styczniu i zadebiutował kwotą 310 mln USD. Scaramucci powiedział, że jego firma „może być prekursorem nadchodzącej lawiny inwestorów instytucjonalnych”, ponieważ zamówienia „gromadziły się z dużej liczby instytucji w pierwszym kwartale 2021 roku”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty prognozy | dax index online | kurs cd projekt | dax notowania na żywo | s p 500 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here