Naga Marketspękająca moneta bitcoinRynek Bitcoina podczas wczorajszej sesji niemal całkowicie zrealizował plan. Wtorkowy scenariusz prowadzącego program „Poranek z Rynkami” Maksymiliana Bączkowskiego zakładał zejście rynku do wsparcia, następnie wygenerowany miał zostać impuls wzrostowy w rejon 11000 USD, po czym doszło do silnej przeceny wraz z przebiciem wzrostowej linii trendu. Czy i dziś Bitcoin zachowa się zgodnie z jego oczekiwaniami?


Kurs Bitcoina będzie kontynuował spadki?

Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego rynkowi BTC we wtorek zabrakło około 150 USD, aby doszło do całkowitej realizacji jego scenariusza. W dalszym ciągu obowiązuje tendencja spadkowa. Najbliższy poziom na który warto zwrócić dziś uwagę to dopiero 9970 USD. Jeśli cena tam dotrze analityk oczekuje nieznacznego odbicia po którym powinna nastąpić kolejna fala spadkowa celem osiągnięcia wsparcia 9500 USD.

Dla mnie takie mocne zejście powinno być kontynuowane aż do osiągnięcia poziomu 9500 USD – powiedział prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here