Naga MarketsBitcoin będzie spadał w kierunku 7660 dolarów, twierdzi Maksymilian BączkowskiRynek Bitcoina na przestrzeni bieżącego tygodnia może realizować niewielką korektę wzrostową, po czym wygeneruje silniejszy impuls spadkowy w kierunku strefy wsparcia na wysokości 7660 dolarów, stwierdzał Maksymilian Bączkowski w porannym przeglądzie rynków na antenie Comparic24.tv. Przed realizacją deprecjacji spodziewa się jednak ponownego testu lokalnych maksimów.


Kurs BTC w dół w krótkim terminie. Bitcoin przetestuje lokalne wsparcie?

W środowym przeglądzie rynków Bączkowski wspominał o korekcie w okolice poziomu 8 tysięcy dolarów, która została zrealizowana, obecnie czeka na realizację drugiej części założenia, czyli ponownego testu lokalnych szczytów. Aktualizuje również zakładany przez siebie scenariusz szukając spadków w kierunku 7660 dolarów:

– Po korekcie wzrostowej miejsce powinna mieć kontynuacja spadków. Jeżeli dzisiaj zostanie wygenerowany od obecnej ceny co najmniej 200 dolarów wzrostu, wówczas celem dla rynku Bitcoina dla sesji czwartkowej będzie poziom wsparcia 7660 dolarów – komentuje Maksymilian Bączkowski.

Bitcoin tracił na przełomie środowej i czwartkowej sesji po słowach Donalda Trumpa, które oddaliły ryzyko zaognienia konfliktu zbrojnego pomiędzy USA i Iranem, zmniejszając tym samym rynkową awersję do ryzyka, która podbijała wycenę BTC w pierwszej części tygodnia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here