Naga MarketsBitcoin będzie radził sobie dobrze, ale są lepsze inwestycje, twierdzi CIO Citi PrivateBitcoin ma radzić sobie dobrze z uwagi na poziom zainteresowania inwestorów, jak stwierdził David Bailin z Citibank. Jego zdaniem, BTC może być częścią portfela, jednak istnieje szereg lepszych potencjalnych inwestycji niż zakup najpopularniejszej kryptowaluty. Bailin dostrzega “olbrzymie i niemożliwe do powstrzymania trendy”, które mają zostawić w tyle stopę zwrotu z inwestycji w Bitcoina.

  • David Bailin jest CIO w Citi Private Bank, spółce zależnej od Citigroup
  • To segment działalności giganta bankowości, który poświęcony jest zarządzaniu dużymi prywatnymi majątkami

Bitcoin dobrą inwestycją, ale są lepsze – twierdzi bankier z Citi

Kurs Bitcoina, który obecnie notowany jest tuż poniżej 60 tys. dol., ma mieć przed sobą dobre perspektywy, jak twierdzi David Bailin.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mówię ludziom, że nie ma wątpliwości co do tego, że Bitcoin poradzi sobie dobrze z uwagi na zainteresowanie wszystkich wokół. – stwierdził bankier z Citi.

Jednak Bailin zaznaczył, że Bitcoin powoduje u niego uczucie niepokoju z uwagi na kwestie fundamentalne.

Jeśli inwestujesz w Bitcoina, ale nie posiadasz realnych Bitcoinów, wszystkie te fundusze i struktury mogą być bardzo, bardzo niewydajnym sposobem na lokowanie w nim swoich funduszy. – dodał.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Bailin stwierdził także, że razem ze swoim zespołem poszukiwali dla swoich klientów różnych sposobów na uzyskanie dobrej i bezpiecznej ekspozycji na Bitcoina, tak by inwestowali oni faktycznie kupując BTC, a nie tylko instrumenty powiązane z jego notowaniami.

Jednak w jego opinii, Bitocin wcale nie jest najlepszą inwestycją w obecnym momencie, choć cieszy się on obecnie olbrzymią popularnością, a stopa zwrotu z inwestycji w ostatnich miesiącach jest naprawdę pokaźna. CIO Citi Private widzi szansę w “niemożliwych do powstrzymania” trendach, takich jak big data, technologie satelitarne, fotowoltaika oraz inne.

Zobacz również: Akcje Tesli mogą wzrosnąć do 3000 dol., twierdzą analitycy Ark Invest Management

Te olbrzymie, niemożliwe do powstrzymania trendy, jak zwykliśmy o nich mówić, to naprawdę świetne okazje inwestycyjne, które moim zdaniem w długim terminie są prawdopodobnie lepszym wyborem niż Bitcoin. – dodał Bailin. – Jeśli chodzi o te inwestycje, można je zidentyfikować, można je skwantyfikować, można znaleźć spółki, które się w nie włączają oraz można zobaczyć czy potencjalny rozmiar rynku, którego dotyczy trend, jest ponadprzeciętny.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy giełdowe | usd kurs | bitcoin wiadomosci | kurs akcji mercator | dax notowania weekendowe |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here