Naga MarketsPrezes amerykańskiej giełdy Kraken mówi, że wierzy, że bitcoin jest u progu nowego długoterminowego wzrostu do 100 000 USD.

  • Swoje zdanie Powell wypowiedział w czasie telekonferencji Pantera Capita.
  • Uważa, że jeśli masy zrozumieją potencjał i geniusz BTC, kurs zacznie mocno rosnąć.

Bitcoin najlepsze ma przed sobą

W czasie telekonferencji Pantera Capital Jesse Powell powiedział, że masy jeszcze nie rozumieją znaczenia niedoboru bitcoinów i niezależności kryptowaluty od banków i pośredników. Oczekuje, że zmieni się to w nadchodzącej dekadzie, kiedy do tego wartość dolara spadnie.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Nie sądzę, aby bitcoin był wyceniony [jak powinien]. Większość ludzi słyszała o bitcoinach, ale nie mają żadnych bitcoinów.(…) Myślę, że gdyby wszyscy wiedzieli o bitcoinach i potencjale bitcoinów oraz o ich świetności, cena wynosiłaby bilion dolarów za 1 bitcoina. Wszyscy przestawilibyśmy się na bitcoina i nie używalibyśmy niczego innego – powiedział.

Dodał, że upadek dolara wzmocni kryptowalutę.

Myślę, że wiele rzeczy nie jest wycenionych, nawet jeśli można je przewidzieć, jak na przykład przyszłość. Za 10 lat dolar amerykański będzie nadal drukowany jak szalony. To będzie całkowicie bezwartościowe. Nikt tego nie będzie chciał. Wszyscy będą chcieli bitcoina. Ale nie jest to wycenione ze względu na postrzegane ryzyko lub postrzeganą niepewność co do przyszłości, regulacji, tego, jak rząd reaguje w różnych sytuacjach, gdy BTC wciąż się rozwija – dodał.

Według Powella BTC prawdopodobnie osiągnie cenę 100 000 USD za około dwa lata.

Uważam, że jesteśmy w całkowicie niespotykanym czasie, jeśli chodzi o globalne systemy polityczne i gospodarcze. Uważam, że będzie to nadal prowadzić do masowego przejścia na cyfrową walutę. Myślę, że w ciągu najbliższych kilku lat prawdopodobnie 1 BTC przekroczy 100 000 USD – uważa.

Duzi gracze wchodzą w BTC

Dodał, że “w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zaobserwowaliśmy ogromny wzrost liczby nowych kont ze strony instytucji.”

– Myślę, że wielu [inwestorów] jest w trybie oczekiwania (…). Ale myślę, że to nadchodzi.  Zyski są tak trudne do zignorowania. Wydaje się nieodpowiedzialne, aby krypto nie było częścią twojego portfolio – spuentował.

Autor poleca też: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here