Naga MarketsMoneta Bitcoin stojąca na stoleBitcoin po dotarciu do poziomu 5600 napotkał na opór, czego efektem była zniżka do okrągłej ceny 5000 dolarów. Struktura średnioterminowego trendu wzrostowego nie została zachwiana, więc wszystko wskazuje na to, że maj może wyglądać podobnie. Ciekawie zrobiło się na wykresie Ethereum, który pokazał w mijającym miesiącu niesamowicie techniczny charakter i tym samym z dużym prawdopodobieństwem wyznaczył średnioterminowy dołek.


Bitcoin będzie nadal rosnąć? Sprawdź co sądzą analitycy

Po wybuchu zmienności i silnych zwyżkach na początku kwietnia, notowania Bitcoina kontynuują „marsz” północny. Kurs wykonuje regularne korekty spadkowe i impulsy wzrostowe. Cały czas struktura wyższych szczytów i dołków jest zachowana. Cena porusza się w średnioterminowym kanale wzrostowym a jego górna i dolna banda w przyszłości może nadal stanowić kluczowe poziomy wsparć i oporów.

POBIERZ DARMOWY RAPORT KRYPTOWALUTOWY

Na prezentowanym poniżej wykresie łatwo zaobserwować, że ostatnie spadki zakończyły się na jednym z głównych poziomów zniesień wewnętrznych Fibonacciego i jednocześnie w okolicach poprzednich dołków z I połowy kwietnia. Mimo spadającej zmienności zobrazowanej wskaźnikiem ATR, jest ona nadal wyższa w porównaniu do pierwszych trzech miesięcy 2019 roku.

Notowania kontraktu CFD na kryptowalutę Bitcoin (BTCUSD), interwał H4, źródło: TMS Connect, MT5

Co dalej wydarzy się z kryptowalutami? Aby dowiedzieć się co dalej z Bitcoinem, Ripplem, Ethereum czy Litecoinem, wystarczy pobrać darmowy raport kryptowalutowy TMS Brokers.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here