Naga MarketsJonathan HerzogJonathan Herzog, kandydat do Kongresu, uważa, że ​​rząd USA musi przyspieszyć adopcję kryptowalut i blockchaina, aby Amerykanie nie pozostawali w tyle za innymi narodami.

  • Herzog startuje do Kongresu, gdzie chce promować m.in. BTC.
  • Promuje też idee UBI.

Bitcoin a sprawa USA

Jonathan Herzog startuje do Kongresie z 10. dzielnicy Nowego Jorku i liczy na wsparcie społeczności kryptowalut. Jego rywalem jest jednak wieloletni kongresmen, Jerrold Nadler (Partia Demokratyczna).

Herzog ukończył Harvard. Był współpracownikiem kandydata na prezydenta Andrew Yanga, któremu nie udało się jednak wyjść poza etap prawyborów w partii demokretycznej. Promuje nie tylko BTC i blockchaina, ale też uniwersalny dochód podstawowy (UBI) czy idee dot. powszechnej opieki zdrowotnej (nie jest to standardem w USA).

Herzog uważa, że ​​stan Wyoming powinien być wzorem dla reszty kraju. To tam wdrożono bowiem regulacje dot. blockchaina i kryptowalut. Uważa także, że nowojorska licencja BitLicense szkodzi rozwojowi przestrzeni kryptowalut w tym stanie.

Choć mało osób daje Herzogowi szanse na zostanie kongresmenem, on sam powiedział Cointelegraph, że uważa, że ​​uda mu się wygrać wybory.

Jestem tutaj, aby walczyć o przyszłość, którą wspólnie budujemy, zdecentralizowaną, otwartą przyszłość opartą na otwartym kodzie źródłowym, a Bitcoin, Ethereum i zdecentralizowane łańcuchy bloków są nieodłączną częścią tego wszystkiego – powiedział.

UBI

Propozycja Herzoga dotycząca UBI opiera się na comiesięcznych wypłatach dla każdego obywatela w wysokości 1000 USD. Może to kosztować około 3,5 bln USD rocznie.

Herzog twierdzi, że około 1 bln USD można zyskać, wprowadzając podatek od wartości dodanej, którym on sam opodatkowałby gigantów technologicznych, takich jak Amazon, którzy obecnie nie płacą prawie żadnych podatków federalnych.

Mówi, że rząd pokazał na razie swoją bezsilność w walce z COVID-19. Stąd konieczne są reformy.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here