Naga MarketsRaport Global Macro Investor (GMI) Raoula Pala przewiduje, że bitcoin gwałtownie wzrośnie do ceny, która przekroczy 7-krotność obecnej wyceny. Ma mieć to miejsce przed upływem 2021 r.

  • Pal twierdzi, że BTC będzie kosztowało aż 300 000 USD.
  • Jego zdaniem ten pułap cenowy uda się osiągnąć jeszcze w tym roku.

Bitcoin po 300 000 USD

Pal udostępnił na Twitterze wykres, który pokazuje, że bitcoin idzie w kierunku 300 000 USD. Taką cenę ma osiągnąć w października 2021 r. Jest to realne, o ile sprawdzi się model badania ceny Metcalfe Value firmy GMI.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zgodnie z modelem GMI, wartość Metcalfe reprezentuje “punkt środkowy”, który śledzi zachowanie bitcoina podczas poszczególnych cykli cenowych. W czasie poprzedniej hossy BTC zdołał wznieść się powyżej wartości Metcalfe, podczas gdy w okresie bessy pozostawał blisko niej lub spadał poniżej.

Wykres GMI pokazuje, że BTC jest teraz bardzo niedowartościowany. Chodzi o obecną cenę, która znajduje się na poziomie około 34 000 USD. Śledząc wartość Metcalfe, bitcoin powinien kosztować już więcej niż 100 000 USD.

Użytkownik det udostępnił również inne dane, sugerującego, że bitcoin jest nadal na najwcześniejszym etapie krzywej adopcji, ponieważ innowatorzy i gracze instytucjonalni dopiero wchodzą na rynek kryptowalut. GMI uważa, że ​​bitcoin ostatecznie dogoni swoją wartość Metcalfe w wyniku rosnących wskaźników adopcji.

Pal na rynku kryptowalut

Założyciel i dyrektor generalny GMI, Raoul Pal, jest bardzo optymistycznie nastawiony do bitcoina i spodziewa się, że wiodąca kryptowaluta wzrośnie do 1 miliona USD w ciągu następnych pięciu lat. Niedawno ujawnił, że oprócz bitcoina i etheru (ETH) posiada również 10 altcoinów, które stanowią 5 proc. jego portfela kryptowalut. Nie podał jednak konkretnych nazw.

Dziś 1 BTC kosztuje 33 875 USD. Z kolei za ETH trzeba zapłacić 1 320 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax wykres | bitcoin era opinie | btc prognoza | forex notowania walut w czasie rzeczywistym | kurs dolara |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here