Naga MarketsBitcoin będzie kosztował 150 tys. USD, Ether 9 tys. USD - uważa współzałożyciel BlockfyreWspółzałożyciel Blockfyre uważa, że ​​hossa powróci na rynek kryptowalut. Jest zdania, że bitcoin wzrośnie o 1400 proc., aby osiągnąć cenę 150 000 USD, a Ether i inne solidne altcoiny osiągają jeszcze bardziej imponujące wyniki.

  • Kurs BTC na wystrzelić do poziomu aż 150 000 USD.
  • Altcoiny mają zyskać procentowo jeszcze więcej.

Bitcoin z imponującym, nowym ATH

Współzałożyciel firmy Blockfyre, zajmującej się analizami kryptowalut, wierzy, że nowa hossa sprawi, że za 1 BTC będziemy płacili nawet 150 000 USD.

W tweecie z 4 czerwca Simon Dedic zasugerował, że równie wiele zyskają altcoiny.

 

Bańka z 2017 roku

Nowa bańka to coś, o czym marzą osoby, które zainwestowały w bitcoina w okresie, gdy ten kosztował najwięcej w historii. Mowa tu o cenie 20 000 USD, po ile kryptowaluta była wyceniana w grudniu 2017 r. Bańka sprzed trzech lat była niejako efektem szaleństwa medialnego, jakie wybuchło wokół bitcoina i altcoinów. W połączeniu z boomem dot. ICO doprowadziło to do wielkiej hossy na cyfrowych walutach, która niestety – jak można było się spodziewać – zakończyła się z kolei dramatycznym spadkiem cen kryptowalut i tokenów.

Dedic ostrzega, że taka sytuacja już więcej się nie powtórzy. Uważa, że nowa bańka będzie już dotyczyła tylko bitcoin i kilku czołowych altcoinów.

Według Dedica np. ether (ETH) ma w czasie kolejnej hossy wzrosnąć o 3570 proc. w porównaniu z obecnym poziomem około 245 USD. Tym samym kryptowaluta Ethereum urosłaby do ceny 9 000 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here