Naga MarketsBitcoin będzie kosztował 100 000 USD - PlanB aktualizuje model stock-to-flowBitcoin walczy obecnie na wykresie o to, by przebić poziom 10 000 USD. Jeden z najważniejszych analityków na rynku bitcoinów, anonimowy inwestor, który twierdzi, że jest członkiem zespołu inwestycyjnego pewnej instytucji, twierdzi, że cena bitcoina może wzrosnąć do około 100 000 USD.

  • PlanB uważa, że za 1 BTC będziemy docelowo w 2021 r. płacili 100 000 USD.
  • Inni inwestorzy uważają podobnie. Stawiają też na inne projekty z rynku.

Bitcoin będzie po 100 000 USD

Szanowany analityk PlanB, który stworzył model wyceny bitcoinów Stock-To-Flow, przedstawił aktualizację swojej prognozy. Pokazuje ona, że obecnie ma miejsce początek następnego 18-miesięcznego cyklu dot. ceny bitcoina. Zgodnie z tym modelem przed końcem 2021 r. cena wyniesie prawie 100 000 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Taki sam model wyceny stosuje się w przypadku złota.

Stosunek “zapasów do przepływów” bitcoina wynosi teraz, po trzecim halvingu, 50.

Gdzieś pomiędzy rokiem a półtorej roku po halvingu [maja 2020 r.], powiedzmy przed Bożym Narodzeniem 2021 r., bitcoiny kosztować 100 000 USD – powiedział PlanB pod koniec ubiegłego roku. – Jeśli tak się nie stanie, (…) [model] prawdopodobnie się psuje. Nie spodziewam się, że tak się stanie – dodawał.

Nie on jeden tak uważa

Nie jest w swoim zdaniu odosobniony.

Cykl 2017 r. przyniósł dziesiątki ekscytujących projektów w szerokim zakresie dziedzin, w tym płatności, finansów, gier, infrastruktury i aplikacji internetowych – uważają partnerzy Andreessen Horowitz, Chris Dixon i Eddy Lazzarin. – Wiele z tych projektów (…) być może napędzi czwarty cykl w kryptowalutach.

Z kolei współzałożyciel Reddita, Alexis Ohanian, powiedział niedawno, że widzi, że zaczyna  się nowy cykl bitcoina i „krypto-wiosna”. Coraz większa liczba miliarderów przyznaje, że inwestuje w BTC.

Czy faktycznie przebiegnie tak jak w 2017 r.? O tym przekonamy się wkrótce. Teoretycznie oznaczałoby to, że już tylko pół roku dzieli nas do nowej bańki na kryptowalutach i BTC. Pamiętajmy jednak, że w tle trwa kryzys gospodarczy…Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here