Naga MarketsBitcoin będzie coraz bardziej popularny, uważa znany influencer Ben ShapiroBitcoin będzie zyskiwał na popularności, jak twierdzi znany komentator polityczny Ben Shapiro. Jego zdaniem, coraz więcej ludzi będzie kupowało Bitcoina z uwagi na jego bezpieczeństwo w porównaniu do dewaluacji tradycyjnych walut fiducjarnych.

  • Ben Shapiro jest amerykańskim konserwatywnym komentatorem politycznym
  • Jego kanał na YouTube subskrybuje 2,86 mln użytkowników
  • W całym 2020 roku kurs Bitcoina wzrósł o 304%

Bitcoin będzie kiedyś mniej zmienny niż waluty, twierdzi Shapiro

W jednym ze swoich nowych nagrań na swoim popularnym kanale YouTube, Ben Shapiro przedstawia swój punkt widzenia na Bitcoina. W jego opinii, kryptowaluta będzie zyskiwać na popularności, ale będzie potrzebować wsparcia celebrytów do pozyskania jeszcze większej liczby zwolenników.

Te artykuły również Cię zainteresują
Za każdy razem, gdy powstaje rynek jakiejś cyfrowej waluty, pojawią się konkurenci. Powstaje pytanie, która z nich zyska uznanie na rynku? Właśnie dlatego, na samym początku, potrzeba dużych nazwisk, które wchodzą w tego typu rzeczy, aby stworzyć różnice na rynku. – zauważył Shapiro.

Bitcoin będzie coraz bardziej popularny, uważa znany influencer Ben Shapiro
Kurs BTC/USD. Źródło: tradingview.com

Im więcej Elonów Musków wchodzi w Bitcoina, tym więcej jest wiary, że Bitcoin jest tym czymś. – dodał. – Czy coś się powiedzie lub nie uda, w głównej mierze oparte jest na opinii publicznej.

Plus500

Shapiro jest jednak przekonany, że Bitcoin przyciągnie jeszcze więcej i więcej inwestorów w sytuacji, gdy ludzie będą szukali drogi do ucieczki w kierunku walut fiducjarnych, które są dewaluowane przez rządy.

Zobacz również: Jak kupić Bitcoin w Plus500?

Z tego względu tak wielu ludzi jest sceptycznie nastawionych do kryptowalut, jednak sądzę, że z czasem krypto: szczególnie te, które znajdują swoje miejsce na rynku jak np. Bitcoin; będą wzrastać. Sądzę, że im mamy mniej i mniej wiary w nasze scentralizowane rządy, a tak postrzegam to teraz, gdy dzieje się to częściej i częściej, będziemy widzieć coraz więcej ludzi, którzy dywersyfikuja swój majątek z dala od walut fiducjarnych i przenoszą się w kierunku aktywów takich jak Bitcoin dla prawdziwego bezpieczeństwa. – podkreślił Shapiro.

Komentator zwraca uwagę, że choć kryptowaluty cechują się dziś wysoką zmiennością, to w jego opinii może stać się tak, że już niedługo tradycyjne waluty będą bardziej zmienne niż krypto.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here