Naga MarketsKurs Bitcoina przebije 20 tys. USD i wzrośnie do 100 tys. USD - prognozuje analityk z TwitteraGigantyczna zmiana pozycji od grudnia 2017 r. właśnie dobiega końca, twierdzi Positive Crypto, co doprowadzi do nowych rekordowych poziomów cenowych na Bitcoinie (BTC). W ocenie analityka, BTC spędził prawie 900 dni w korekcie od swojego rekordowego poziomu 20 000 USD – ale wkrótce rozpocznie się jego podróż do 100 000 USD. W piątek kurs BTC/USD nieznacznie spada po dwóch dniach wzrostu oscylując przy poziomie 9500 USD.

Cena BTC wkrótce przełamie „strukturę konsolidacji”?

Cena 100 000 USD za Bitcoina jest do osiągnięcia zdaniem popularnego inwestora i analityka Twittera, Positive Crypto, który 29 maja ogłosił, że najdłuższa 896-dniowa korekta ceny kryptowaluty wkrótce się skończy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według poniższego wykresu czas od szczytu z grudnia 2017 r. był „jedną wielką fazą akumulacji”, podczas której inwestorzy przestawili się i kupowali wirtualne monety. Ta „struktura konsolidacji”, jak ją nazywa Positive Crypto, jest teraz gotowa do rozpadu, aby ustąpić miejsca nowemu rynkowi byka, który przebije strefę 20 000 USD.

Źródło: Postivie Crypto

Ostatnie 896 dni było po prostu jedną ogromną fazą ponownego akumulowania przed wzrostem do poziomu 100 000 USD, a struktura konsolidacji wkrótce zostanie zerwana. Czy jesteś przygotowany? – napisał Positive Crypto.

Pomimo wahań cenowych i zamieszania wokół halvingu, cena Bitcoina całkowicie zniosła straty po marcowej przecenie w trakcie której wyrysowane zostało „wyższe minimum” w porównaniu do dołka wyrysowanego w trakcie rynku niedźwiedzia w grudniu 2018 r.

W obecnym czasie analitycy są przekonani, że po zmniejszeniu o połowę nagrody za wydobycie w tym miesiącu, na rynku Bitcoina pojawi się silny trend wzrostowy w ciągu maksymalnie jednego do dwóch lat.

Kurs Bitcoina (BTC) koryguje pod koniec tygodnia

Notowania najpopularniejszej kryptowaluty odnotowały w tym tygodniu ponad 8 procentowy wzrost ponownie zbliżając się do psychologicznej bariery 10 000 USD. Dopiero jej trwałe przebicie otworzy drogę do większego odreagowania z celem na 11 000 USD oraz 12 325 USD (szczyty z września i sierpnia 2019 r.). Z drugiej strony dopiero spadek poniżej 8000 USD wyhamuje presje na wzrosty, co powinno przywrócić szeroką konsolidację cenową.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here