Naga MarketsBitcoin: 8500 dolarów odegra rolę istotnego wsparcia zdaniem M. BączkowskiegoW tym momencie kluczowym poziomem wsparcia dla rynku Bitcoina jest 8500 dolarów, uważa Maksymilian Bączkowski. Ponowne zejście w jego okolice mogłoby przynieść okazję szukania kolejnych podbić i realizowania podobnych scenariuszy do wczorajszych, w poszukiwaniu testu poziomów powyżej 9 tysięcy dolarów.

  • Bitcoin we wtorek zyskuje 1,8% odrabiając poniedziałkowe spadki
  • Sieć BTC była w poniedziałek świadkiem halvingu, czyli podziału wysokości nagrody za wydobyty blok
  • Wydarzenie jak na razie silniej nie wpłynęło na notowania najstarszej z kryptowalut

Bitcoin w kierunku 9100 dolarów, a następnie spadki?

Zejście i odbicie od 8500 dolarów mogłoby przynieść podobny scenariusz do poniedziałkowego z próbą przetestowania zakresu ceny uśrednionej na wysokości 9100 dolarów, co nie udało się wczoraj. W ostatecznym rozrachunku spodziewam się spadków cen BTC, na razie jednak przed rynkiem jeszcze jedno podbicie – komentował Maksymilian Bączkowski.

Motorem napędowym przyszłych spadków, o których mówi Bączkowski niewątpliwie byłoby wybicie strefy średnich ruchomych, która pokrywa się z poziomem 8 tysięcy dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLotos zatrzymany przy oporze 68 zł. Kolejne tygodnie w korekcie
Następny artykułSetanta [SET] – skorzysta na sukcesie „Ghostrunnera”?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here