Naga MarketsW momencie gdy powstaje ten artykuł za jednego Bitcoina wciąż trzeba płacić $10900 (dane z 4 grudnia 2017, Coinbase). Duża część społeczności skupionej wokół kryptowalut czeka jednak na korektę. Doskonale znany w środowisku traderskim Peter L. Brandt twierdzi jednak, że potencjał Bitcoina jeszcze się nie wyczerpał. 


Bitcoin to bańka inwestycyjna, lecz bańki mają to do siebie, że mogą trwać zdecydowanie dłużej niż wydaje się to możliwe – przekonuje Brandt w weekendowym wydaniu swojego newslettera.

Zdaniem doświadczonego tradera historyczny szczyt w okolicy $11800 dość szybko może zostać pokonany. Brandt przekonuje, że w kolejnych tygodniach cena najpopularniejszego coina na rynku ruszy w kierunku $14000 bądź też skoryguje najpierw do okolic $9200.

W swojej 43 letniej karierze spekulanta nie byłem świadkiem tak ekstremalnych wzrostów jak w przypadku Bitcoina – pisze trader. Jednocześnie Brandt przestrzega w swoim newsletterze: Paraboliczne wzrosty nigdy nie kończą się dobrze.

Korzystając z wykresów Coinbase i mierząc ostatni impuls wzrostowy na BTCUSD dostrzegamy zagęszczenie poziomu wsparć w okolicy $8000:

eToro nominowane do tytułu Najlepszej Platformy Handlu Kryptowalutami Roku – sprawdź dlaczego>>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut WEEKLY, 4 grudnia
Następny artykułAktywność inwestorów na rynkach Grupy GPW – listopad 2017
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here