Naga MarketsGiełda kryptowalutowa BitBay poinformowała o starcie usługi IEO Launchpad w dniu 16 grudnia. Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy giełdy będą mogli zakupić tokeny daneg projektu IEO (initial exchenge offering) bezpośrednio z portfela kryptowalutowego prowadzonego w ramach platformy BitBay


BitBay jednym z pierwszych na świecie pozwalających na kupno tokenów IEO za waluty fiat

„Nasza platforma jako jedna z pierwszych na świecie udostępni możliwość zakupu tokenów IEO nie tylko w kryptowalutach (BTC, ETH, USDC), ale również za waluty FIAT (PLN, EUR, USD, GBP)” – poinformował BitBay w komunikacie prasowym (zachowano oryginalne pogrubienie).

BitBay jednocześnie przypomina, że w ramach IEO w styczniu rozpocznie się sprzedaż tokenów QARK należących do QAN Blockchain Platform.

Już w styczniu rozpocznie się sprzedaż pierwszych tokenów – QARK projektu QAN Blockchain Platform. QAN jest projektem, który ma stanowić rozwiązanie dla problemu przestarzałych, wolno działających i nie do końca bezpiecznych platform blockchainowych z jakimi mamy obecnie do czynienia na rynku. Jest to platforma blockchainowa nowej generacji.

Initial Exchenge Offering, czyli IEO alternatywą dla ICO

Po tym jak ostatnimi czasy pozyskiwanie funduszy na rozwój projektów z obszaru kryptowalut i blockchaina w drodze Initial Coin Offering (ICO) okryło się złą sławą – aż 92% ICO przyniosło inwestorom straty, pojawiła się nowa alternatywa – Initial Exchange Offering (IEO). Polega ona na upublicznieniu tokenów za pośrednictwem giełdy kryptowalut. Dzięki temu mamy do czynienia z większym bezpieczeństwem, jak również regulacjami prawnymi. Między innymi QAN zdecydował się na emisję swoich tokenów w takiej formie za pośrednictwem BitBay.

Jak dowiadujemy się z wywiadu, który przeprowadził Krzysztof Kamiński z Comparic24TV z dyrektorem naczelnym ds. operacyjnych (COO) w QAN – Istvanem Molnarem, Polska jest dla firmy kluczowym rynkiem. QAN jest otwarty na rozwój wszędzie tam, gdzie jest duży stopień adopcji kryptowalut i blockchaina oraz gdzie istnieją deweloperzy pragnący tworzyć aplikacje dla platformy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here