Naga MarketsPlatforma obrotu aktywami cyfrowymi OKCoin rozszerzyła swoje usługi handlowe i otworzył biuro na Malcie, wynika z opublikowanego 4 czerwca wpisu na blogu.

OKCoin uruchomiło swoje usługi dla klientów spoza Stanów Zjednoczonych, którzy mogą teraz na platformie zdeponować i wypłacić euro, a także uczestniczyć w handlu kryptowalutami sparowanymi z euro. Giełda udostępnia takie cyfrowe waluty jak bitcoin (BTC), ether (ETH) i bitcoin cash (BCH). Według wspomnianego postu z bloga giełda planuje w przyszłości dodać więcej par aktywów cyfrowych.

OKCoin na Malcie

Oprócz terytorialnego rozszerzenia działalności, OKCoin otworzył biuro na Malcie w akceleratorze blockchain i hubie chiliZ Blockchain Campus. Nowe biuro będzie działać zgodnie z ustawą o wirtualnych aktywach finansowych, regulowaną przez Malta Financial Services Authority. Jovan Gavrilovic, dyrektor generalny OKCoin w Europie, powiedział:

„Europa ma zasadnicze znaczenie dla ewolucji rynków kryptowalut. Jest domem dla wielu postępowych pomysłów na innowacje i zakłócanie status quo globalnego systemu finansowego przy zachowaniu zrównoważonego podejścia regulacyjnego.”

Z kolei w listopadzie ubiegłego roku OKCoin uruchomiło także usługi handlu kryptowalutami w Argentynie, ujawniając tym samym również plany rozszerzenia usług na całą Amerykę Łacińską. Firma dodała na swoją www inne lokalne fiaty.  Lista owych walut ma być rozszerzona „w nadchodzących miesiącach”. OKCoin chce też otworzyć biuro w Buenos Aires i zbudować zespół wspierający rozwój w regionie.

Jak poinformowano niedawno, OK Group ogłosiło współpracę z firmą Prime Trust skoncentrowaną na rozwoju blockchaina. Kooperacja rzekomo umożliwi firmie uruchomienie własnego stablecoina.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

OKCoin

OKCoin to platforma online służąca do kupowania, sprzedawania oraz przechowywania cyfrowych walut. Oferuje możliwość handlu pomiędzy dolarem amerykańskim, a kryptowalutami takimi jak bitcoin, bitcoin cash, litecoin, ethereum i ethereum classic. Giełda ma swoją główną siedzibę w Pekinie w Chinach. Firma zatrudnia 130 pracowników. OKCoin ma również swoje biura w Hong Kongu, Kanadzie, Irlandii, Singapurze i Rosji. Giełda jest podzielona na OKCoin China, gdzie notowane są najpopularniejsze kryptowaluty do chińskiego yuana oraz OKCoin International z notowaniami do amerykańskiego dolara.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here