Naga MarketsPolska giełda kryptowalut BitBay, poinformowała o wstrzymaniu księgowania wpłat i zlecania wypłat Bitcoina w związku z planowaną na 1 sierpnia aktywacją SegWit. Zmiany weszły w życie 31 lipca (poniedziałek) o godzinie 12:00 i będą obowiązywały do odwołania (przez co najmniej 48 godzin).


BitBay zapewnia, że środki pozostaną bezpieczne

W informacji skierowanej do swoich klientów, BitBay gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów zabezpieczenia środków: „W przypadku wystąpienia podziału łańcucha Bitcoin, wszystkim użytkownikom BitBay zostanie udostępniona odpowiednia ilość obu typów monet, zgodna z zapisem stanu sald wykonanym przed aktywacją SegWit”

Po zakończeniu prac technicznych użytkownicy będą mogli dokonywać wpłat i wypłat nowej waluty. W przypadku zainteresowania klientów oraz spekulantów, BitBay rozważy również otwarcie nowego rynku.

„Wpłaty i wypłaty innych walut i kryptowalut oraz handel na wszystkich rynkach dostępnych na naszej giełdzie będzie przebiegać normalnie i nie będzie w żaden sposób ograniczony” – dodaje BitBay.

O co chodzi z SegWit’em?

SegWit, czyli Segregated Witness, to propozycja aktualizacji oprogramowania BTC, mająca na celu rozwiązanie jednych z poważniejszych niedociągnięć, które są mu zarzucane przez użytkowników.

Digital Currency Group, zrzeszająca 56 przedsiębiorstw z 21 różnych krajów związanych bezpośrednio z technologią blockchain podczas nowojorskiej konferencji zgodziła się na 2MB hard forka, co powinno ograniczyć rosnące koszty transakcyjne i zwiększyć konkurencyjność Bitcoina wobec innych, coraz popularniejszych kryptowalut. Szczegółowe informacje na temat SegWitu i jego korzyści opisano na stronie Bitcoin Core.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here