Naga MarketsFlaga Malty na tle wyspy i logo BitBayW związku z planowanym forkiem sieci Bitcoin Cash (BCH) w dniach 15-16 listopada br.  giełda BitBay informuje, że wszystkie środki użytkowników są bezpieczne i platforma jest w pełni przygotowana na zbliżające się zmiany.


Przygotuj się na podział Bitcoin Cash

„Informujemy, że na czas wprowadzanych zmian, księgowanie wpłat i zlecanie wypłat BCC zostanie tymczasowo wstrzymane od 13 listopada 2018 od godziny 14:00, do co najmniej 20.11.2018r. Wpłaty i wypłaty innych walut i kryptowalut oraz handel na wszystkich rynkach dostępnych na naszej giełdzie będzie przebiegać normalnie i nie będzie w żaden sposób ograniczone” – poinformował BitBay na swojej stronie internetowej.

W przypadku wystąpienia podziału łańcucha BCC na dwie waluty, użytkownikom zostanie udostępnione saldo nowopowstałej e-monety. Wypłata tej waluty będzie możliwa po ustabilizowaniu się sieci oraz zakończeniu prac programistycznych. W zależności od zainteresowania, giełda rozważy także wprowadzenia osobnego rynku dla nowej waluty.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Rok po forku czas na kolejny podział

Bitcoin Cash (BCH) To jedna z najpopularniejszych kryptowalut, która powstała 1 sierpnia 2017 roku w wyniku hard forka czyli podziału sieci Bitcoin. Rozłam ten nastąpił wskutek braku porozumienia w społeczności odnośnie sposobu skalowania i dalszego rozwoju sieci BTC. Główną przyczyną nieporozumień był wybór sposobu skalowania Bitcoina. Nowa kryptowaluta Bitcoin Cash wprowadziła większe rozmiary bloków. Zamysłami twórców były też niskie koszty transakcji.

Po ponad roku od powstaniu Bitcoin Cash zwolennicy większych bloków BCH wydawali się do tej pory dość zgodni i jednomyślni, jak się jednak okazało, wystarczyło zaledwie kilkanaście miesięcy, by społeczność została podzielona. W rezultacie, 15 listopada 2018 roku dojdzie do podziału sieci BCH.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here