Naga MarketsGiełda BitBay ogłosiła wsparcie dla projektu nowego bota AutoInvestor.io, który umożliwia zautomatyzowany handel kryptowalutami na platformach tradingowych.

BitBay od momentu przejścia na Maltę prężnie się rozwija i poszerza ofertę produktów. Kantor czy wersja PRO to tylko niektóre spośród nowości, które ostatnio pojawiły się na platformie. Co więcej, niedawno giełda ogłosiła nawiązanie współpracy z Neufund. BitBay inwestuje również w obiecujące nowe projekty, związane z rykiem kryptowalut. Ostatnio właściciele giełdy podjęli decyzję o wsparciu bota tradingowego AutoInvestor.io.

AutoInvestor.io to aplikacja do automatycznego tworzenia oraz wycofywania zleceń kupna i sprzedaży, łączącą się z giełdami kryptowalut za pomocą API. Celem AI jest ułatwienie procesu tradingu na giełdzie. Sposób działania to efekt rocznej analizy zapotrzebowania rynku, niezliczona ilość godzin rozmów z traderami i przedstawicielami giełd oraz półroczna praca zespołu developerów.

AutoInvestor jest złotym środkiem pomiędzy tradycyjnymi botami i ustawieniami a samodzielną, często żmudną grą na kryptogiełdach.


Najistotniejsze cechy AutoInvestor’a:

  • Dostępność strategii – AutoInvestor w sposób unikalny pozwala nawet początkującym użytkownikom osiągać możliwie optymalne wyniki – dzięki systemowi rankingu traderów możliwe jest skorzystanie z wiedzy i doświadczenia najlepszych graczy, popartych pozycją w rankingu.
  • Bezpieczeństwo i łatwość obsługi – AutoInvestor dba o bezpieczeństwo i odpowiednią ochronę danych. Intuicyjny layout czyni go programem niezwykle łatwym w obsłudze, pomimo zaawansowanych opcji, którymi dysponuje.
  • Rozwój – Twórcy dążą do podnoszenia jakości systemu. Program będzie rozbudowywany o nowe giełdy i funkcjonalności oraz aktualizowany o nowe kryptowaluty i tokeny.
  • Trzy abonamenty i okres próbny – AutoInvestor został zaprojektowany tak, aby użytkownik miał możliwość wyboru opcji z których będzie korzystał – program oferuje trzy pakiety: Basic, Standard, Premium w formie abonamentów miesięcznych.

Każdy nowy Klient może skorzystać z opcji okresu próbnego, testując program przez 7 dni za symboliczną złotówkę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here