Naga MarketsWywodząca się z polski giełda kryptowalutowa BitBay ogłosiła we wtorek, że wprowadziła wypłaty w euro przelewem bankowym typu SEPA. Dostawcą usługi wpłat i wypłat EURO jest operator zagraniczny.

Dzięki przelewom typu SEPA możecie łatwo przesyłać środki na w ramach jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA), który obejmuje między innymi Unię Europejską.

Chcecie mieć pewność, że poprawnie zleciliście wypłatę w EURO? Koniecznie pamiętajcie o tych rzeczach:

  • Wypłatę EURO (podobnie jak przy PLN i innych walutach FIAT) można wykonać tylko i wyłącznie na rachunek bankowy, z którego zasilaliście konto.
  • Odbiorca musi mieć konto bankowe na terenie Jednolitego Obszaru Płatności w EURO (SEPA). Pod tym linkiem możecie sprawdzić, czy dany kraj należy do SEPA.
  • Numer konta bankowego odbiorcy musi zostać podany w formacie IBAN.
  • W przypadku, gdy przelew SEPA zostanie zlecony na rachunek bankowy prowadzony w innej walucie niż EURO, bank dokona przewalutowania wg kursu bankowego.

Koszt wypłaty EURO przelewem bankowym wynosi 0,1% (min. 1,5 EUR, max 150 EUR).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOmar Arnaout (XTB): Nasze działania nie prowadziły do powstania strat po stronie klientów
Następny artykułKurs EUR/CHF spada do najniższego poziomu od kwietnia 2017 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here