Naga MarketsGiełda kryptowalutowa BitBay poinformowała we wtorek, że od 29 grudnia 2020 roku można za jej pośrednictwem szybko i bezpiecznie wypłacić środki w PLN, EUR na swoje karty kredytowe i debetowe Mastercard. Wkrótce oferta będzie dotyczyła również kart płatniczych Visa.

  • Wypłaty na karty obsługiwane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a srodki zostaną dodane na kartę do 10 minut
  • Opłata wynosi tylko 2,99% kwoty wypłaty – minimum 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure

BitBay rozszerza dostępny zakres wypłat środków

BitBay w tym momencie oferuje swoim klientom możliwość wypłaty środków w bankomacie za pomocą SMS czy ekspresowe wypłaty na Poczcie Polskiej. Kolejną opcją szybkiej wypłaty ma być bezpośredni przelew pieniędzy na kartę płatniczą MasterCard, a w przyszłości również Visa.

Te artykuły również Cię zainteresują
– W trosce o środki naszych użytkowników, przy każdej wypłacie wymagana jest autoryzacja transakcji. Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe – napisano w komunikacie giełdy.

30-dniowy limit wypłat kartami to 15 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znaleźć można nad polem “kwota wypłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie. Dokładny proces wypłaty środków na kartę został opisany w osobnym poradniku przygotowanym przez giełdę.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NASConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here