Naga MarketsBitBay poinformował, że od końca lipca użytkownicy mogą szybko i bezpiecznie zasilić konto w ramach giełdy kryptowalutowej w PLN i EUR korzystając z kart kredytowych i debetowych Mastercard. Już niedługo funkcjonalność zostanie udostępniona również dla posiadaczy kart Visa.

Usługa jest już dostępna dla użytkowników z Europy. Wkrótce zostanie rozszerzona na kolejne regiony świata, waluty oraz o możliwość wypłat. Koniecznie śledźcie nasze newsy i media społecznościowe!

ZASIL KONTO PRZY UŻYCIU KARTY

Dlaczego warto korzystać z wpłaty kartą?

  • 24/7 – Płatności kartami obsługiwane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
  • Ekspresowe księgowanie – Środki zostaną dodane do salda nawet w 10 minut
  • Prowizja już od 10 zł – Opłata wynosi tylko 2,99% kwoty depozytu – minimum 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Bezpieczeństwo – Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure. W trosce o środki użytkowników, przy każdej wpłacie wymagana jest autoryzacja transakcji.
  • Możliwość korzystania z kilku kart – Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe
  • Wysoki limit wpłat – 30-dniowy limit wpłat kartami to aż 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie można znaleźć nad polem “kwota wpłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie.

Aby dokonać wpłaty karta płatniczą, należy mieć w pełni zweryfikowane konto oraz aktywować zabezpieczenie 2FA – Google Authenticator. BitBay przygotował jednocześnie poradnik, w którym wyjaśnia jak dokonywać wpłat kartami płatniczymi.

Zmiana w tabeli prowizji i opłat

BitBay informuje jednocześnie, że od wtorku obowiązują nowe stawki opłat do sieci za wypłaty dla części kryptowalut i tokenów dostępnych na  giełdzie.

Zaktualizowana tabela opłat dostępna jest pod linkiem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGrow Uperion z sukcesem pozyskał 1 mln zł z emisji akcji
Następny artykułWork Service sprzedał Work Service GmbH & Co. KG do Gi Group
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here