Naga MarketsGiełda kryptowalut BitBay poinformowała 1 czerwca, że uzupełnia swoją ofertę w tym miesiącu o trzy nowe kryptowaluty. Z dniem 8 czerwca zacznie przyjmować depozyty a od 15 czerwca możliwy będzie trading. Wspomniane rynki to poligon (MATIC), enjin (ENJ) oraz chilliz (CHZ).

ROZPOCZNIJ HANDEL RAZEM Z BITBAY

Te artykuły również Cię zainteresują
BitBay dodaje do swojej oferty nowe kryptowaluty

– 8 czerwca uruchomimy możliwość wpłat nowych kryptowalut, a 15 czerwca będziecie mogli rozpocząć handel na nowych rynkach – poinformowała platforma.

Polygon (MATIC) to token bazujący na blockchainie Ethereum, który umożliwia działanie sieci skalującej Polygon Network. Polygon ma na celu zapewnienie szybszych i tańszych transakcji w sieci ethereum przy użyciu łańcuchów pobocznych warstwy 2, działających obok głównego łańcucha ethereum. Użytkownicy sieci Polygon Network mogą wpłacać tokeny ethereum do inteligentnego kontraktu polygon, wchodzić z nimi w interakcje w ramach polygon, a następnie wycofać je z powrotem do głównego łańcucha ethereum. Token MATIC jest używany do regulowania opłat transakcyjnych i udziału w konsensusie o charakterze tzw.: proof-of stake.

Chiliz to renomowany i wiodący dostawca technologii blockchain ukierunkowanej na sport i szeroko rozumianą rozrywkę, a także twórca platformy przeznaczonej dla fanów sportu – Socios.com. Chiliz skupia się na największych oraz najbardziej znanych drużynach piłkarskich na świecie: FC Barcelona, Atletico Madryt z Hiszpanii, Juventus Turyn, Paris Saint Germain i AS Roma, czy Galatasaray Stambuł z Turcji. To właśnie dzięki tej platformie kibice tych drużyn oraz entuzjaści nowych technologii mogą kupować tokeny emitowane przez swoje ulubione drużyny. Takie tokeny pozwalają nie tylko na większą identyfikację z klubem, ale dają także realny wpływ na niektóre decyzje dotyczące ulubionej drużyny.

Enjin coin (ENJ) to token użytkowy oparty na sieci Ethereum, którego celem jest ułatwienie osobom fizycznym, firmom i markom korzystania z niewymienialnych tokenów (NFT). ENJ służy do bezpośredniego zabezpieczenia wartości NFT tworzonych w ekosystemie singapurskiej platformy społecznościowej dla graczy Enjin. Dzięki tokenowi ENJ członkowie platformy społecznościowej Enjin mogą monetyzować swoje gry oraz inne zasoby i treści, natomiast użytkownicy mogą nabywać za jego pomocą konkretne gry, dodatkowe funkcjonalności w grach, bonusy za dokonany postęp w grze, a także tworzenie i zdobywanie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator forum parkiet | giełda forum | eurocash kurs | 11 bit studios notowania | jak działa blik | index dow jones | prognoza usd |Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here