Naga MarketsGiełda kryptowalutowa BitBay poinformowała w tym tygodniu, że wprowadza do oferty nowy token kryptowalutowy Fantom (FTM) oraz udostępnia nową formę wypłaty środków: bezpośrednio na karty VISA.

 Fantom (FTM) dostępny na giełdzie BitBay

Fantom został zaprojektowany, aby przezwyciężyć ograniczenia platform blockchain poprzedniej generacji. FTM to podstawowy token sieci Fantom. Został stworzony w celu zabezpieczenia sieci poprzez staking, szybkie płatności, opłaty sieciowe i zarządzanie łańcuchem.Obecnie Fantom zajmuje 35. miejsce według coinmarketcap.com pod względem kapitalizacji, a cena pojedynczego tokenu to 2,12 dol. (stan na 12 października).

BitBay wprowadza token Fantom (FTM) i wypłaty środków na karty VISA
Token FTM wybijał na początku października dotychczasowe maksima i konsoliduje nad strefę wsparcia (dawnego oporu) tuż pod okrągłym pułapem 2 dol.

Od dnia 12 października, na platformie BitBay będą dostępne depozyty FTM, a od 14 października rozpocznie się handel. Handel FTM na BitBay będzie dostępny w trzech parach: FTM/PLN, FTM/EUR oraz FTM/USDT.

ROZPOCZNIJ HANDEL NA RYNKU FTM JUŻ TERAZ

Wypłata środków z BitBay na karty VISA

Oprócz tego giełda informuje, że uruchomiła możliwość wypłat środków  na karty debetowe i kredytowe VISA. Od tego tygodnia klienci mogą realizować wypłaty w złotówkach oraz euro, na wcześniej zweryfikowane przez platformę karty.

Więcej o tym jak wypłacić środki z BitBay na kartę napisano w tym miejscu.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here