Naga MarketsStoisko BitBayPolska giełda kryptowalut BitBay wprowadziła dwie nowe funkcje wpłat na konta swoich użytkowników. Teraz mogą oni wpłacać pieniądze ekspresowymi przelewami DotPay oraz wpłatami gotówkowymi w ponad 4 000 sklepów Żabka i Freshmarket.


BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. Innowacyjna platforma, świetny support i wiele pomocnych narzędzi dla klientów zagwarantowały im pozycję numer jeden na rynku. Niektóre z wprowadzonych przez nich udogodnień to ekspresowe wpłaty na Poczcie Polskiej, wypłaty z bankomatów, karta debetowa do konta umożliwiająca użytkownikom płatności w sklepach i restauracjach oraz wpłaty kartami kredytowymi.

Pierwsza z nowych funkcji to ekspresowe przelewy przez DotPay. To usługa dostępna jedynie dla zweryfikowanych użytkowników platformy. Mogą oni wykonywać takie wpłaty całodobowo, a środki natychmiast pojawiają się na koncie. Ta metoda gwarantuje również brak pomyłek – dane do przelewu generują się automatycznie i nie ma możliwości ich edycji. Dzięki temu nie ma możliwości pomylenia się przy przepisywaniu tytułu przelewu i środki mogą zostać od razu zaksięgowane na koncie użytkownika.

Minimalna kwota dla przelewów DotPay to 10 PLN, a maksymalna – 50 000 PLN. Prowizja wynosi 2% wartości wpłaty. Lista banków dostępnych w usłudze dostępna jest na stronie BitBay.net w sekcji FAQ.

Druga wprowadzona przez BitBay funkcja to wpłaty gotówkowe w ponad 4 000 sklepów Żabka oraz Freshmarket. Ta usługa jest dostępna również dla niezweryfikowanych użytkowników giełdy. W ten sposób mogą oni zasilić swoje konto gotówką w wielu miejscach w Polsce.

Do kwoty 500 złotych prowizja w Żabkach wynosi 1,89 PLN, a w sklepach Freshmarket 0,99 PLN. Powyżej tej kwoty jest to 0,4% wartości transakcji. BitBay pobiera prowizję 2% wartości wpłaty.

Nowe funkcje wpłat na konto BitBay to zapowiedź rewolucyjnych zmian na giełdzie, które jeszcze bardziej usprawnią handel kryptowalutami oraz użytkowanie platformy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here