Naga MarketsPolska giełda kryptowalutowa, Bitbay, poinformowała o zmianie rachunków bankowych do wpłat PLN w ramach swojej autorskiej platformy wymiany Bitcoina oraz jego pochodnych. Giełda wprowadza wirtualne konta dedykowane dla każdego użytkownika, co powinno usprawnić proces księgowania depozytów.


Zmiany wchodzą w życie z dniem 15 lipca

W oficjalnym oświadczeniu BitBay można przeczytać:

“Od jakiegoś czasu docierały do nas Wasze zgłoszenia, dotyczące problemów z księgowaniem wpłat PLN, których przyczyną były głównie błędne tytułów przelewów. Dlatego pracowaliśmy nad wprowadzeniem “wirtualnych rachunków”. Dziś z przyjemnością informujemy o efekcie naszych wysiłków – każdy z Was otrzymuje dedykowany rachunek do wpłat, który jest przypisany tylko i wyłącznie do jego konta. Ułatwi to dokonywanie wpłat na Wasze konta.”

Od dnia 15.07.2017 r. (tj. od soboty), BitBay będzie księgować tylko i wyłącznie przelewy wpłacane na nowe rachunki bankowe. Przed dokonaniem depozytu na platformie, giełda prosi o sprawdzenie nowego numeru rachunku przypisanego do każdego użytkownika.

W przypadku przelewów zlecanych w piątek na stare numery kont, które zostaną zaksięgowane w weekend lub w przyszłym tygodniu, BitBay zaksięguje je normalnie. Kolejne będą już jednak odrzucane.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here