Naga MarketsNa giełdzie BitBay coraz więcej możliwości szybkich i wygodnych wypłat. Na najpopularniejszej w Polsce platformie do handlu kryptowlutami właśnie pojawiła się możliwość zasilania konta kartami VISA w EURO.

BitBay udostępni możliwość wypłąty euro kartami Visa

Obecnie BitBay obsługuje wpłaty kartami kredytowymi i debetowymi VISA i Mastercard w PLN oraz EUR.

Dlaczego warto skorzystać z wpłaty kartą na BitBay?

  • Płatności kartami obsługiwane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu!
  • Środki zostaną dodane do salda nawet w 10 minut!
  • Opłata wynosi tylko 2,99% kwoty depozytu – minimum 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure. W trosce o środki użytkowników, przy każdej wpłacie wymagana jest autoryzacja transakcji.
  • Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe
  • 30-dniowy limit wpłat kartami to aż 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znajdziecie nad polem “kwota wpłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSzansa na porozumienie ws. Brexitu ulatnia się z każdym dniem, twierdzi szefowa KE
Następny artykułPlay: Ograniczenie udziału Huawei w 5G wymagałoby 0,9 mld zł inwestycji w 7 lat
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here