Naga MarketsWywodząca się z polski giełda kryptowalutowa BitBay poinformowała w poniedziałek, że z dniem 18 listopada 2020 w handlu dostępny będzie rynek QARK/BTC. Kryptowaluta platformy QAN była pierwszym z projektów, który wystartował w ramach BitBay IEO Launchpad na początku roku.

  • QARK to token sieciowy stworzony w protokole ERC20
  • Dzięki Launchapad’owi użytkownicy giełdy w jednym miejscu znajdą informacje na temat projektu
  • QAN Blockchain Platform od Centrum Circle przedstawia się jako pierwsza bezpieczna kwantowo, szybka i wielojęzyczna platforma wykorzystująca kryptografię kwantową

– Chcielibyśmy ogłosić, że 18 listopada 2020 na naszej giełdzie zostanie uruchomiony rynek QARK/BTC. Platforma QAN blockchain była pierwszym projektem na BitBay IEO Launchpad w I kwartale 2020 roku. QARK to token sieciowy stworzony w protokole ERC20. Jego głównym celem jest umożliwienie programistom rozwijania i używania DApps w sieci głównej QANplatform. Sieć testowa QANplatform dla sieci głównej będzie dostępna w pierwszej połowie 2021 r. – poinformowała giełda BitBay na swoim blogu.

Te artykuły również Cię zainteresują
DOŁĄCZ DO PLATFORMY BITBAY

Prywatny blockchain QAN został udostępniony 14 października 2020 r. Najważniejsze informacje dotyczące tokenu QARK:

  • Typ tokenu: utility token
  • Rozpoczęcie handlu: 18 listopada 2020 r
  • Pary handlowe: QARK / BTC
Celem QARK jest spełnienie rzeczywistych wymagań instytucji finansowych i branż stosujących kryptowaluty. QAN zidentyfikował kluczowe funkcje potrzebne graczom branżowym, programistom i użytkownikom platformy i połączył je w jedno potężne rozwiązanie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułIdea Bank ma zgodę KNF na działanie jako TPP
Następny artykułBowim miał wstępnie 4,05 mln zł jednostkowego zysku netto w I-III kw. 2020 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here