Naga Markets


Bob’s Repair zamierza za pomocą swojego projektu poprawić jakość i transparentność usług świadczonych przez specjalistów z branży budowlanej. BOB to Utility Token ERC20 stworzony na łańcuchu Ethereum. Od teraz dostępny jest również w ofercie giełdy BitBay w czterech parach tradingowych:

  • BOB/BTC
  • BOB/PLN
  • BOB/EUR
  • BOB/USD

„BOB to Utility Token oparty na sieci Ethereum, na protokole ERC20. Jest on nagrodą na platformie Bob’s Repair, która ma łączyć specjalistów z branży remontowej ze zleceniodawcami. Nagroda jest przydzielana zarówno wykonawcy, jak i klientowi po każdym wykonanym zleceniu. Ponadto, token BOB może również służyć jako środek płatniczy” – informuje strona BitBay.

Bracia Frederic oraz Alexandre Prandecki, twórcy platformy STWP (Skilled Trade Worker Platform), w 2017 roku doszli do wniosku, że ich projekt nie jest wystarczająco zoptymalizowany. W poszukiwaniu lepszego rozwiązania, postawili na technologię blockchain. W rezultacie utworzona została platforma Bob’s Repair, której celem jest stworzenie zdecentralizowanego rynku opartego o blockchain, który pozwoli na bezpośredni kontakt klientów z wykonawcami branży remontowej, co zniweluje problemy takie jak:

  • Nieprawdziwe opisy i prezentacje usług
  • Ukryte koszty,
  • Wysokie ceny.

Projekt Bob’s Repair dopiero nabiera tempa. W kwietniu 2018 roku prototyp platformy ujrzał światło dzienne, niedługo potem została ona oddana do użytku. Oprócz nieustannego optymalizowania platformy, twórcy pracują nad utworzeniem aplikacji mobilnej.

Łączny zasób tokenu BOB wynosi 360 000 000 sztuk, a kapitalizacja rynkowa na listopad 2018 roku wynosi 908 295.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here