Naga MarketsBitBayBitBay poinformował we wtorek o aktywowaniu nowej usługi dedykowanej użytkownikom platformy w Polsce. Od dzisiaj mogą oni wypłacać gotówkę za pośrednictwem usługi “Wypłata na Poczcie” w 4 500 placówek Poczty Polskiej. To pierwsza tego typu oferta na rynku. 


Dzięki tej prostej formie zlecenia użytkownik BitBay może wypłacić wybraną przez siebie wielokrotność złotówki. Nowością jest również to, że korzystając z tej usługi ma on możliwość odebrania jednorazowo większej kwoty niż w przypadku wypłaty w bankomacie, która od dawna jest dostępna na platformie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po zleceniu wypłaty z panelu giełdy klient BitBay otrzyma email oraz SMS z kodem do wypłaty, którą łatwo zrealizuje w palcówkach Poczty Polskiej, z wyłączeniem agencji pocztowych. Etap weryfikacji tożsamości  klienta jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji.

Jak zrealizujesz wypłatę na Poczcie?  

  1. Zaloguj się do swojego konta na BitBay.
  2. Przejdź do zakładki „Portfele”, wybierz walutę, a następnie opcję “Wypłata na Poczcie”. Wpisz wartość wypłaty. Nie może ona zawierać groszy.
  3. W ciągu 10 minut od zlecenia wypłaty otrzymasz email z PINem oraz SMS z kodem PUK na numer telefonu podany podczas weryfikacji konta. Oba kody są ważne 48 godzin.
  4. Po odbiór gotówki udaj się do najbliższej placówki Poczty Polskiej. Do wyboru masz aż 4,5 tys. punktów (w tym placówki otwarte całą dobę).  Pamiętaj, że wypłaty nie zrealizujesz w agencji pocztowej.
  5. W placówce poczty zgłoś chęć odbioru wypłaty, okazując przesłane kody i dokument tożsamości.

Więcej informacji na temat “Wypłaty na Poczcie” można znaleźć na stronie BitBay tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here