Naga MarketsPolska giełda kryptowalutowa BitBay z siedzibą na Malcie poinformowała w poniedziałek, że uruchamia handel na Bitcoin BSV, w parach z Bitcoinem oraz walutami tradycyjnymi:

“Informujemy, że dziś został uruchomiony trading Bitcoin SV na naszej platformie. Wpłaty i wypłaty tej waluty zostaną włączone w najbliższym czasie. BSV to kryptowaluta powstała po hard forku Bitcoin Cash. Na naszej giełdzie dostępna jest w 4 parach: BSV/BTC, BSV/USD, BSV/EUR, BSV/PLN” – informował BitBay na swoim blogu.

BitBay powstał w 2014 roku w Katowicach. Celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku – profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin. Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay – Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudować silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut.

JUŻ TERAZ ROZPOCZNIJ HANDELConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here