Naga MarketsJuż od 5 lat BitBay umożliwia zakup i sprzedaż kryptowalut. Według danych CoinMarketCap platforma należy do 15 najstarszych, wciąż działających, giełd kryptowalut na świecie. W tym tygodniu BitBay nie tylko przypomina o długiej historii. Wczoraj giełda ogłosiła umożliwienie wpłat i wypłat funta brytyjskiego oraz dodanie GBP do kantoru FIAT, zapowiadając jednocześnie uruchomienie nowych rynków. 

W ciągu 5 lat BitBay zyskał jedną z topowych pozycji w Europie. Ponad 1 milion użytkowników, 112 rynków, 9 wersji językowych i 4 waluty fiat – to tylko niektóre liczby, które opisują sukces platformy.

Podsumowanie 5 lat giełdy kryptowalut BitBay.net

Przeniesienie giełdy na Maltę w zeszłym roku zauważalnie podkręciło rozwój platformy i tempo pojawiania się kolejnych nowości. Dzięki mechanizmom trybu PRO oraz aplikacji mobilnej BitBay może śmiało konkurować z zagraniczna konkurencją. Liczne partnerstwa (Neufund, TradingView), nowe produkty takie, jak BitBay Cash, BitBay Pay, wewnętrzny kantor FIAT czy usługa OTC dowodzą, że zapał twórców platformy nie słabnie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wczoraj BitBay poinformował o dodaniu nowej waluty FIAT. Użytkownicy giełdy mogą już teraz realizować wpłaty i wypłaty funtów brytyjskich. Ta możliwość spotkała się ze sporym zainteresowaniem wśród Polaków licznie zamieszkujących na Wyspach. BitBay dodał również możliwość wymiany GBP w kantorze FIAT. Dzięki tej opcji traderzy mogą szybko i bez prowizji przewalutowywać funty na złotówki, Euro oraz dolary i grać na wybranym przez siebie rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here