Naga MarketsLubisz kryptowaluty i szybkie samochody? 15-16 września odbędzie się Puchar Polski na dystansie ¼ mili w Katowicach podczas BitBay Summer Cars Party Professional 2018. Bilety są do nabycia za bitcoiny!


Giełda kryptowalut BitBay została sponsorem tytularnym Summer Cars Party Professional 2018 – największego w Polsce wydarzenia motoryzacyjno-muzycznego, organizowanego na otwartej przestrzeni ponad 56 hektarów. Organizatorzy zapewniają, że “dzięki tej współpracy oraz usłudze BitBayPay, każdy fan szybkich samochodów, militariów oraz dobrej muzyki może już teraz kupić wejściówkę płacąc bitcoinami.”

Coś dla dużych chłopców!

Uczestników czekają ponoć ogromne emocje:

“Najmocniejsze samochody i najlepsi kierowcy na 1/4 mili w Europie, pokazy driftu, samochody marzeń, perełki motoryzacji, niezwykłe projekty tuningowe i kluby motoryzacyjne. Niszczycielskie militarne show, symulatory WRC i strefa dmuchawców dla dzieci. Bogata oferta gastronomiczna i na zakończenie sezonu festiwalowego Summer Music Party – DE GREAT STAGE, na której wystąpi wielu znakomitych polskich DJ’ów i Producentów zapewniając potężną dawkę klubowej muzyki i mnóstwo energii pod sceną!”

Idąc za organizatorami podajemy też 12 powodów, dla których warto wziąć udział w BitBay Summer Cars Party:

#1 FINAŁ PUCHARU POLSKI W WYŚCIGACH RÓWNOLEGŁYCH (¼ MILI)
Gwarancja najlepszych zawodników z kraju i zagranicy, najszybszych samochodówi motocykli oraz najlepszego pomiaru. Najmocniejsze z aut mają nawet po 2 tysiące koni mechanicznych. Ich przyspieszenia oscylują na poziomie: 0-100km/h – 1,5 sekundy;0-200km/h – 4,5 sekundy! Najszybsze z samochodów, które 15-16 września pojawią sięna Katowickim lotnisku Muchowiec, po pokonaniu odcinka ćwierć mili, tuż za metą osiągają prędkości bliskie 300 km/h!

#2 DRIFT
Dla fanów mocnych wrażeń dostępne będzie Drift Taxi, czyli jazda bokiem na fotelu pasażera. Obok toru pojawi się Park Maszyn, gdzie z bliska będziecie mogli podziwiać driftowozy.

#3 DREAM CARS
Najbardziej pożądane samochody świata w jednym miejscu.

#4 GARAŻ SCP
Prezentacja najciekawszych projektów tuningowych.

#5 GAMING
Symulatory, najnowsze technologie przenoszące do świata wirtualnego, prezentacja gier, sprzętu i akcesoriów.

#6 MILITARIA
Niszczycielskie show, podczas którego demoniczne czołgi miażdżą samochodowe wraki. Dodatkową atrakcją w strefie militarnej będzie możliwość przejechania się pojazdem gąsienicowym po terenie lotniska.

#7 SUMMER MUSIC PARTY (15.09.2018 19:00-02:30)
Impreza muzyczna na otwartym powietrzu i klubowe zakończenie lata! Scena klubowaDE GREAT STAGE, na której wystąpi wielu znakomitych polskich DJ’ów i producentów pod przewodnictwem Adama De Great, w tym DJ Kuba & Neitan- Adam de Great, KOFM, DJ Inox- Patrick Moreno, House Hunter, Kolina (Special Live Act) oraz DJ Igo.

#8 OGÓLNOPOLSKI ZLOT KLUBÓW MOTORYZACYJNYCH
Strefa, w której zobaczymy kluby motoryzacyjne z całego kraju i najpiękniejsze perełki tuningowe.

#9 WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE 2018 – TUNING KINGZ TOURNAMENT
W tej strefie władać będą królowie tuningu. Stance, ekstremalne modyfikacje, a może clean look? Carbon, skóra, body kit… Miłośnicy i tuningowi pasjonaci wiedzą o czym mowa.

#10 STREFA WYSTAWCÓW
Największa strefa SCP stworzona dla wszystkich wystawców, partnerów i sponsorów imprezy. Nowinki technologiczne, symulatory najnowszej generacji, niezwykłe samochody, konkursy i wiele więcej.

#11 STREFA BITBAY
W strefie Sponsora tytularnego SCP spotkacie wiele atrakcji motoryzacyjnych, lajfstajlowych oraz dla dzieci, jednak przede wszystkim będziecie mogli dowiedzieć się czym jest Bitcoin oraz na czym polega i jak funkcjonuje rynek kryptowalut.

#12 STREFA DLA DZIECI I INNE
Atrakcje dla Waszych pociech w dedykowanej strefie dla dzieci (gdzie też dorośli znajdą coś dla siebie), ekstremalne skoki na bungee, finał mistrzostw Polski car audio, zlot foodtruck`ów i różnorodna oferta gastronomiczna.

Gdzie, kiedy i za ile?

Impreza odbędzie się 15-16 września, na lotnisku Muchowiec w Katowicach. Bilety są dostępne na http://scp.pl/ Bilety dostępne w promocyjnych cenach (od 25 zł) do 14 września!


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here