Naga MarketsBitBay shopMimo, że hossa z drugiej połowy 2017 roku w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu świadomości dot. istnienia kryptowalut, to przez wzgląd na stojącą za ich fenomenem technologię blockchain, branża ta w dalszym ciągu zdominowana pozostaje głównie przez mężczyzn. Nie oznacza to, że kobiety nie interesują się walutami wirtualnymi. Jest ich jednak w tym środowisku zdecydowanie mniej. 


Nie od dziś wiadomo, że faceci to…gadżeciarze. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom wiernych zwolenników cyfrowych aktywów, polska giełda kryptowalut, BitBay uruchomiła sklep z gadżetami, BitBay Shop.

Każdy sympatyk Bitcoina, Ethereum i innych wirtualnych monet znajdzie tam vouchery od BitBay Cash i krypto gadżety niezbędne do kosmicznych podróży po świecie kryptowalut:

  • kosmiczne skarpety w Bitcoiny lub Altcoiny, które będą idealnie pasowały do każdej, nawet najbardziej eleganckiej stylizacji!
  • koszulki z logo BTC
  • koszulki Bitcoin Miner
  • Torby materiałowe

Dzięki tym gadżetom będziecie mogli pokazać światu swoją przynależność do kryptowalutowej społeczności i zarazić innych ideą Bitcoina!

Jak na sklep z gadżetami kryptowalutowymi przystało, wszelkie zamówienia opłacić można zarówno w PLN, jak również w BTC. Warto też zaznaczyć, że kosmiczne wysyłki z BitBay Shop zawsze są darmowe! Jakby tego było mało, z okazji premiery sklepu do każdego zamówienia Crypto Energy Drink gratis!

Brzmi dobrze? Odwiedź stronę bitbayshop.com i dowiedz się więcej!

Nie czekaj z zamówieniami zbyt długo, oferta ważna jest tylko do wyczerpania zapasów! A dodatkowa energia podczas czekania na kolejne wzrosty BTC może się przydać!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTesla spadnie do 100 USD w 12 miesięcy, a Elon Musk sprzeda spółkę? Prognozy NYU
Następny artykułKurs dolara traci i dochodzi do 1,00520 CHF. Szansa na spadki?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here